Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 17 Mart 2022 Puanları (Nesli Nur)

17 Mart Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları açıklanıyor. TV8 ekranlarından haftanın 5 günü, 5 ayrı yarışmacının evine konuk oluyor. Onlar yemek yaparken, Zuhal Topal’da yemeğin tadına, tuzuna, biberine, yarışmacının misafirperverliğine kadar her şeye puan veriyor. Ve bu puanlar her cuma, haftanın finalinde büyük önem kazanıyor. Finalde en çok puanı toplayan büyük ödül olan 15.000 TL’yi kazanıyor.

Yemekteyiz Nesli Nur Kimdir?

Puanlama öncesi bugün yarışacak olan Nesli Nur Nar’ı sizlere tanıtacağız. Bu haftanın iddialı isimlerinden biri olan Nesli Nur büyük ödülü kendisinin kazanacağı yemek nasıl yapılırmış evinde bunu göstereceğini söylemişti. Nesli Nur hanın hakkında yaptığımız araştırma da ulaştığımız bilgileri burada paylaşıyoruz sizlerle.

  • Aslen Bilecikli
  • 26 yaşında
  • Muhasebeci

Nesli Nur hanımın resmi İnstagram hesabı: @panepeli

17 Mart Yemekteyiz Puan Durumu

Zuhal Topal’la Yemekteyiz de bugün Nesli Nur hanımın evine konuk olundu. Mutfaktaki hünerlerini izleyiciler ile paylaşan Nesli Nur hanım ilk olarak Zuhal Topalı konuk etti. Masayı özenle hazırlayan Nesli Nur hanım diğer yarışmacılarında katılımıyla yemek sunumunu gerçekleştirdi. Yarışmacılar yemeklerini ve tatlılarını yedikten sonra yorumlarını yaptılar ve Nesli Nur hanıma puanlarını verdiler.

  • Ali Bey: 6 Puan
  • Emrah Bey: 7 Puan
  • Gülnaz Hanım: 5 Puan
  • Sevdiye hanım: 4 Puan

Nesli Nur’un Aldığı Toplam Puan: 22 Puan

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 134. Bölüm Fragmanı İzle

Benzer İçerik: Zuhal Topal’la Yemekteyiz 16 Mart 2022 Puan Durumu (Emrah)

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler