Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 30 Mart Çarşamba Puanları [İsmail Keskin]

30 Mart Zuhal Topal’la Yemekteyiz de bugün İsmail Keskin yarışacak. Türkiye’nin en sevilen yemek programı Zuhal Topal’la Yemekteyiz de İsmail Keskin kaç puan aldı? Zuhal Topal’la Yemekteyiz 30 Mart Çarşamba Puan durumu belli oldu mu? Zuhal Topal’la Yemekteyiz İsmail kim? Zuhal Topal günün yarışmacısı İsmail’e kaç puan verdi? Yemekteyiz İsmail’in menüsün de hangi yemekler var? merak edilen soruların cevapları yazımızda sizlerle.

Yemekteyiz İsmail Kimdir?

Zuhal Topalın sunduğu Yemekteyiz programın da bu hafta aşçılar yarışacak. 28 mart – 1 nisan haftasının 3. günün de yarışacak olan aşçı İsmail Keskin oluyor. Bugün puanlama öncesi İsmail Keskin hakkında yaptığımız araştırma da izleyenlerin merak ettiği Zuhal Topal’la Yemekteyiz İsmail kimdir? Zuhal Topal’la Yemekteyiz İsmail kaç yaşında? Zuhal Topal’la Yemekteyiz İsmail nereli? gibi soruların cevaplarına ulaştık. Zuhal Topal’la Yemekteyiz İsmail Keskin hakkında ulaştığımız bilgileri şöyle;

Aslen Erzurumlu olan İsmail Keskin 24 yaşında ve İstanbul da ikamet ediyor. Aşçılık mezunu olan İsmail Keskin 1 yıllık evli 1 tane de çocuğu var. Sunumlara çok önem veren yarışmacımız masa düzeni konusunda oldukça hassas.

30 Mart Çarşamba Yemekteyiz Puan Tablosu

Hafta içi her gün bir yarışmacının hünerlerini sergilediği Zuhal Topal’la Yemekteyiz programın da günün yarışmacısı İsmail beyin aldığı puanlar insanlar tarafından merak ediliyor. Hafta içi yaptığı iddialı konuşmalar ile bu haftanın kazananının kendisi olacağını söylen İsmail Keskin program sonunda diğer yarışmacılar tarafından puanlandı. İsmail Keskin’in gün sonun da aldığı puanlar şöyle;

  • Nurbanu Hanım: 7 Puan
  • Mesut Bey: 7 Puan
  • Süleyman Toprak Bey: 9 Puan
  • Berfu Bey: 5 Puan
  • Zuhal Topal: 7 Puan

İsmail Keskin’in Toplam Puan: 35

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 143. Bölüm İzle

Zuhal Topal’la Yemekteyiz TV8 ekranlarından haftanın 5 günü, 5 ayrı yarışmacımızın evine konuk oluyoruz. Onlar yemek yaparken, Zuhal Topal’da yemeğin tadına, tuzuna, biberine, yarışmacımızın misafirperverliğine kadar her şeye puan veriyor. Ve bu puanlar her cuma, haftanın finalinde büyük önem kazanıyor. Finalde en çok puanı toplayan büyük ödül olan 15.000 TL’yi kazanıyor.

Benzer İçerik: 29 Mart Salı Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları (Nurbanu)

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
1 yorum
  1. mehmet diyor

    adam 24 yaşında 11 yıllık evli yazmışsınız nasıl habercilik aklım almıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler