Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları 22 Mart 2022

22 Mart Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları açıklandı mı izleyiciler tarafından merak ediliyor. Bugün yayınlanan bölüm de yarışacak olan Gökhan beye verilen puanlar araştırılıyor. Türkiye’nin en sevilen yemek programlarından olan Zuhal Topalın sunduğu Yemekteyiz de günün yarışmacısına diğer yarışmacılar tarafından verilen puanları yazımızda derledik.

Yemekteyiz 137. Bölüm İzle

Hafta içi her gün TV8 ekranların da 16:00 da başlayan Zuhal Topalın sunuculuğunu yaptığı yemek yarışması Yemekteyiz programı 137. bölümü ile izleyiciler ile buluşacak. Bu haftanın 2. gün yarışmacısı Gökhan beye konuk olacak olan diğer yarışmacılar yapılan menünün açıklanmasıyla birlikte yorumlarını yapmaya başladılar. Gökhan beyin menüsünü kolay bulan ve zor olmadığını dile getiren diğer yarışmacılara Gökhan bey ise madem kolay kendileri yapsın da görelim diyerek cevap yolladı. 

Zuhal Topal’la Yemekteyiz de yemeğini özenle hazırlamaya çalışan Gökhan bey yemeğini yaptıktan sonra masayı yetiştirmek için son saniyeler de koşuşturma yaşasa da sonunda yaptığı yemekleri servis etmeyi başardı. Yemekleri yiyen diğer yarışmacıların yaptıkları yorumları görünce sizler de şok olacaksınız.  Gökhan bey bu yorumları hak etmediğini bu yemekleri yapmak için çok emek harcadığını söyledi.

Yemekteyiz 22 Mart 2022 Puan Tablosu

Zuhal Topal’la Yemekteyiz de bugün yarışan Gökhan beyin yaptığı menüye yorumlarını yapan yarışmacılar son olarak puanlamaya geldiler. Zuhal Topalın da izin vermesiyle ellerindeki tabloya puanlarını yazan yarışmacılar tek tek puanlarını göstermeye başladılar. Puanlarını gösteren yarışmacılar yorumlarıyla birlikte neye kaç puan verdiklerini de dile getirdiler. Bugün Gökhan beyin yaptığı menüden aldığı puanlar şöyle;

  • Özge Hanım: 3 Puan
  • Gizem Hanım: 3 Puan
  • Oğuzhan Bey: 3 Puan
  • Canan Hanım: 4 Puan
  • Zuhal Topal: 4 Puan

Gökhan’ın Aldığı Toplam Puan: 17

Zuhal Topal’la Yemekteyiz TV8 ekranlarından haftanın 5 günü, 5 ayrı yarışmacımızın evine konuk oluyoruz. Onlar yemek yaparken, Zuhal Topal’da yemeğin tadına, tuzuna, biberine, yarışmacımızın misafirperverliğine kadar her şeye puan veriyor. Ve bu puanlar her cuma, haftanın finalinde büyük önem kazanıyor. Finalde en çok puanı toplayan büyük ödül olan 15.000 TL’yi kazanıyor.

Benzer İçerik: 21 Mart Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları – Pazartesi

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler