Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları 23 Mart 2022 (Gizem)

23 Mart Çarşamba Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları açıklandı. Hafta içi her gün 16:00 da TV8 ekranlarında yayınlanan Zuhal Topalın sunduğu Yemekteyiz programında haftanın 3. gün yarışmacısı Gizem hanım yarıştı. Bu haftanın iddialı isimlerinden olan Gizem hanım bugün diğer yarışmacılar tarafından puanlandı. İşte Gizem hanıma verilen puanlar;

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Gizem Kimdir?

21 – 25 Mart 2022 haftası Yemekteyiz yarışmacılarından Gizem Özgürü puanlama öncesi sizlere tanıtacağız. Bu haftanın 3. günü yarışmacı gizem hanım yaptığı yorumlar ve verdiği puanlar ile izleyicilerin dikkatini çeken isimlerden birisi. İddialı yarışmacı Yemekteyiz Gizem hanım bu hafta büyük ödülü kazanacağını ve bunun için ne gerekiyorsa yapacağını söylemişti. Yemekteyiz Gizem kimdir? Yemekteyiz Gizem kaç yaşında? Yemekteyiz Gizem nereli? işte merak edilen soruların cevapları.

Mesleği Fizyoterapist olan Gizem Özgür aslen Hataylıdır. Bu hafta yarışacağı günde de Hatay mutfağından yemekler yapacak olan Gizem hanım sosyal medyayı da oldukça aktif kullanıyor. İnstagram adresinde 133 gönderi, 1.058 bin takipçisi bulunuyor. Yaptığı paylaşımlar ile insanların dikkatlerini çekmeyi başaran Gizem Özgür bu programa da adını duyurmak için katıldığını bu programın ilerde İş hayatında etkili olacağını düşünüyor.

Gizem hanımın resmi İnstagram hesabı: @giizemozgur

23 Mart Çarşamba Yemekteyiz Puanları

Zuhal Topalın sunduğu Yemekteyiz programın da Gizem hanım bugün yaptığı Hatay usulü yemekler ile diğer yarışmacıları konuk etti. Yemekleri özenle hazırlayan yarışmacımız masaya kurarak diğer yarışmacıların katılmasını beklemeye başladı. İlk olarak sunucu Zuhal Topal geldi ve biraz Gizem hanımla masa da sohbet ettikten sonra kapının zili çaldı. Diğer yarışmacılar da katıldı ve yemekler servis edildi yenildi yorumlar yapıldı. Son olarak puanlamaya geçen yarışmacıların verdikleri puanlar şöyle oldu;

  • Özge Hanım: 6 Puan
  • Gökhan Bey: 6 Puan
  • Oğuzhan Bey: 7 Puan
  • Canan Hanım: 6 Puan

Gizem Hanımın Aldığı Toplam Puan: 23

Yemekteyiz 138. Bölüm Fragmanı İzle

Zuhal Topal’la Yemekteyiz TV8 ekranlarından haftanın 5 günü, 5 ayrı yarışmacının evine konuk oluyor. Onlar yemek yaparken, Zuhal Topal’da yemeğin tadına, tuzuna, biberine, yarışmacının misafirperverliğine kadar her şeye puan veriyor. Ve bu puanlar her cuma, haftanın finalinde büyük önem kazanıyor. Finalde en çok puanı toplayan büyük ödül olan 15.000 TL’yi kazanıyor.

Benzer İçerik: 23 Mart Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları (Kim Birinci Oldu)

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 2 Ortalama: 4.5]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler