Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

23 Nisan 2022 Kargolar Açık Mı? 23 Nisan Sürat, PTT, Aras, UPS, MNG, Yurt İçi Kargo Çalışıyor Mu?

23 Nisan 2022 Kargolar Açık Mı? 23 Nisan PTT, Sürat, UPS, Aras, MNG, Yurt İçi Kargo Çalışıyor Mu?

Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı 23 Nisan bilindiği üzere resmi bayram olduğu için çoğu yerde resmi tatil olarak geçiyor. Peki 23 Nisan 2022 Cumartesi kargo şirketleri için resmi tatil mi ? 23 Nisan 2022 Cumartesi günü kargo şirketleri çalışıyor mu? Pandemi döneminin etkisiyle ihtiyaçlarımızı online alışveriş sitelerinden karşıladığımız bu dönemde kargo şirketleriyle olan işlerimizde artmış durumda bu nedenle kargo bekleyenler şimdiden internet üzerinden ve diğer mecralardan 23 Nisan 2022 Bugün Kargolar Açık Mı? 23 Nisan PTT, Sürat, UPS, Aras, MNG, Yurt İçi Kargo Çalışıyor Mu? sorularının cevabını arıyor.

Vatandaşlar tarafından kargo şirketlerinin teslimat yapıp yapmayacağı oldukça merak ediliyor. Resmi tatillerde yada dini bayramlarda çok sık araştırılan konular arasında yer alan tatil günü kargo açık mı kapalı ve saat kaça kadar açık sorusu son zamanlarda tekrar gündemde ki yerini aldı. Bizlerde sizin için bu sorunun cevabını araştırdık. Kargo şirketleri diğer şirketlerden farklı olarak birçok resmi tatil günleri çalışırken 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda çalışıyorlar mu ? 23 Nisan 2022 Bugün Kargolar Açık Mı? 23 Nisan PTT, Sürat, UPS, Aras, MNG, Yurt İçi Kargo Çalışıyor Mu? İşte cevabı !

 

Geçen sene 23 Nisan tarihinde birçok kargo şirketi hizmetlerine rutin olarak devam etmişti. Bazı kargo şirketleri yarım gün çalışacaklarını duyurmuştu. Bu yıl ise henüz resmi bir duyuru yapılmasada geçen seneki çalışma saatlerinden bir çıkarımda bulunarak çoğu şirketin yarım günde olsa faaliyete devam edeceğini söylemek mümkün.

Kargo şirketlerinin Cumartesi çalışma saatleri ;

Sürat Kargo

Cumartesi: 09:00 – 14.30

MGN Kargo

Cumartesi: 09:00 – 14.00

Yurt İçi Kargo

Cumartesi: 09:00 – 14.00

Aras Kargo
Cumartesi: 08:30 ile 13:00

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler