Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Annenin Sırrıdır Çocuk 3. Bölüm Full İzle | 20 Nisan Çarşamba

Annenin Sırrıdır Çocuk 3. Bölüm Full İzle.  TV8 ekranlarında yeni başlayan ve oldukça sevilen Annenin Sırrıdır Çocuk hafta içi çarşamba günü yeni bölümleriyle ekranlara gelmeye devam ediyor. Oyuncu kadrosu ve konusuyla yayınlandığı tarihten bu yana izleyenlerden tam not alan dizi şuanda ülkemizde en çok reyting alan dizlerin arasına girmiş durumda.

Annenin Sırrıdır Çocuk Son Bölüm İzle

Şirketi finansal olarak çok zor bir durumda olan Çınar’ın imdadına yeni oyun projesi için melek yatırımcı olarak talip olan Sadun yetişecek. Sadun’un Defne’nin karşısına çıkmasıyla sünger çekilmiş olan geçmişleri ile ilgili hesaplaşmalar başlayacak.

Ölüm döşeğinde olan annesine ziyarete giden Meryem kaçmaya çalıştığı çocukluğunun öfkesiyle yüzleşecek. Peki Sadun’u bir an evvel Çınar’dan uzaklaştırmaya çalışacak olan Defne bunu başarabilecek mi? Ya Meryem? Herkesten sakladığı korkunç sırrı gün yüzüne çıkacak mı?

Sabriye’nin ve Nuh’un üsteleyen tavrı Meryem’in planlarını tehlikeye atacak. Meryem, annesinin ölmesiyle birlikte ablası Türkan ve eniştesi Reha ile burun buruna gelmek zorunda kalacak. Defne eski defterlerin açılmasıyla Sadun ile karşı karşıya gelecek.

Sadun tam aşkını kalbine gömüp dönme kararı almışken Defne’den aldığı bir haber tüm planlarını değiştirecek. Peki Defne yıllardır kavuşmayı beklediği evladını kucağına alabilecek mi? Diğer yandan yaptığı planlarla kendini ciddi bir tehlikenin içine atan Meryem bu işten paçayı kurtarabilecek mi?

Annenin Sırrıdır Çocuk 3. Bölüm İzle

Çocuklarının kaçırılmasıyla deliye dönen Defne ve Çınar için çok sancılı bir dönem başlayacak. Diğer yandan Sadun kendi yöntemleriyle bebeğin bulunması için onlara yardımcı olacak. Meryem planının ikinci etabında kaçırdığı bebekle ilgili çok büyük zorluklar yaşamaya başlayacak.

Bebeğin düzgün bir şekilde beslenmemesi çevresinde ciddi soru işaretleri doğuracak. Soruşturmayla ilgilenen Yalçın komiser Defne ve Sadun’un arasındaki geçmiş bağlarının düğümlerini çözebilecek mi? Çevirdiği türlü oyunlarla gerçeklerin ortaya çıkmasını önlemeye çalışan Meryem’in maskesi düşecek mi?

Annenin Sırrıdır Çocuk Hangi Günler, Saat Kaçta?

NTC Medya imzalı, yönetmenliğini Müge Uğurlar’ın üstlendiği, senaryosunu Makbule Kosif ve Gülsev Karagöz’ün kaleme aldığı, başrollerini İrem Helvacıoğlu, Selin Yeninci, Engin Öztürk ve Olgun Toker’in paylaştığı dram türündeki Türk televizyon dizisi.

TV8 ekranlarının en çok izlenen dizilerinden biri olan Annenin Sırrıdır Çocuk hafta içi çarşamba ekranlara geliyor. Saatler 20:00’ı gösterdiğinde başlayan dizinin yeni bölümleri merakla bekleniyor. Annenin Sırrıdır Çocuk dizisini 3, bölümü tek parça Full izle.

Benzer İçerik: Canım Annem 49. Bölüm Full İzle | 21 Nisan Perşembe

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler