Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Aşk Yakar 46. Bölüm Full İzle

Aşk Yakar 46. bölümü Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek mi? Aşk Yakar 45. bölümü yayınlanmasının ardından 46. bölüm merakla beklenmeye başlandı.

Aşk Yakar 46. Bölüm Neden Yok?

Hint Dizisi Aşk Yakarn46. bölümü Kanal 7 ekranlarında artık yayınlanmayacak gibi duruyor. Ramazan ayı nedeniyle Kanal 7 yayın akşında Aşk Yakar yeni bölümü yer almıyor.

 

Aşk Yakar 45. Bölüm izle

Aşk Yakar’da bu bölüm Mehek ve Shaurya yarışmada rakip olur. Shaurya kazanmak için her yolu dener. Yarışmanın kazananı kim olacak? Ekranların sevilen dizisi Aşk Yakar 29 Mart Salı günü yayınlanan son bölümü 45. bölümüyle kanal 7 de.

43. Bölüm

Şital, Mehek’i kullanarak kızı Sonal ve damadı Mohit’e yaklaşmayı düşünür. Ünlü bir yemek yarışması düzenleneceğini öğrenen Mohit, Mehek’le konuşup yarışmada yanlarında yer almasını ister. Şital bu yarışmada kazanılacak para ödülüne el koymayı planlar. Öte yandan Shaurya da Mehek’e güvenip yarışmaya katılmaya karar verir fakat Mehek’in Mohit’in yanında olacağını öğrenince büyük bir şok yaşar. Shaurya Mehek olmazsa yarışmayı kazanamayacağını söyleyerek onu ikna etmeye çalışır. Mehek yarışma için kimi seçecek?

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 2 Ortalama: 3.5]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler