Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Ayak İşleri 2. Sezon 6. Bölüm Full İzle

Ayak İşleri 2. Sezon 6. Bölüm izlemek isteyenler google arama motorlarına Ayak İşleri 2. Sezon 6. Bölüm full izle, Ayak İşleri 2. Sezon 6. Bölüm kaçak izle, Ayak İşleri 2. Sezon 6. Bölüm bedava gibi cümleler yazarak ücretsiz izlemek için uğraş göstermektedir.

Ayak İşleri 2. Sezon 6. Bölüm İzle

Ayak İşleri 2.sezon 6.bölüm ne zaman çıkacak, ne zaman yayınlanacak, yayın tarihi merak konusu oldu. Gain’de yayınlanan ve son zamanların en çok izlenen Aksiyon ve komedi dizisi Ayak İşleri’nin yeni bölümleri sizlerle olmaya devam ediyor. Çağlar Çorumlu, Caner Özyurtlu, Ecem Akbin, Güven Murat Akpınar, Naz Çağla Irmak’ın bulunduğu dizi beğenilerek izleniyor.

Ayak İşleri 2.sezon 6.bölüm izlemek isteyenler araştırmaya başladı.

Ayak İşleri Oyuncu Kadrosu (2. Sezon)

Dizinin senaryosunu Caner Özyurtlu ve Volkan Öge yazarken yönetmen koltuğunda ise yine aynı isim Caner Özyurtlu var. Ayak İşleri oyuncu kadrosunda Çağlar Çorumlu, Güven Murat Akpınar,  Caner Özyurtlu, Ecem Akbin, Naz Çağla Irmak,  gibi güçlü isimler yer alıyor.

Komedi ve Aksiyon severlerin merakla beklediği Ayak İşleri’nin 2. sezon bölümleri yayınlanmaya başladı.

Ayak İşleri 1. sezonun ardından 2. sezonunun çıkıp çıkmayacağı merak konusu olmuştu. Ayak İşleri 2. Sezon Komedi ve aksiyon severler için benzerine zor rastlanan bir dizidir.

 

ayak-isleri-2-sezon-3-bolum-izle
ayak-isleri-2-sezon-6-bolum-izle

Ayak İşleri Konusu Nedir?

Dizinin konusuna gelecek olursak; Tecrübeli görev adamı Vedat ve felsefe okumuş, politik doğrucu Evren, zengin bir iş adamının ‘aşırı önemli’ ayak işleri için görevlendirilen ikilidir. Biri gözlerini kapayıp vazifesini yapan, diğeri attığı her adımı sorgulayan bu uyumsuz ikili, her bölüm başka bir maceraya doğru yola çıkar. Fakat görev icabı çatıştıklarından daha fazla, kendi içlerinde çatışırlar.

 

Ayak İşleri 2. Sezon Fragmanı İzle

Ayak İşeri 2. sezon bölümlerini Gain Tv’den dilediğiniz yerden dilediğiniz zaman keyifle izleyebilirsiniz.

 

Ayak İşleri 2. Sezon 6. Bölüm İzle Kaçak

Ayak İşleri Gain Tv ekranlarında yayınlanmaktadır. Ücretsiz izlemek isteyenler ve para ödemek istemeyenler farklı alanlara yönelmektedir. Ücretli kanaldan izlemenizi tavsiye ediyoruz. Diğer kaçak, korsan sitelerden izlemeniz sonucunda farklı sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.