Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Bir Skandalın Anatomisi Dizisi Konusu ve Oyuncuları ( Netflix )

Dünya’nın en çok üyeliğine sahip dijital içerik platformu Netflix’ten merak uyandıran biz dizi daha Bir Skandalın Anatomisi (Anatomy Of A Scandal) dizi ülkemizde yoğun ilgiyle karşılaşırken dizinin konusu, oyuncuları, karakterleri, incelemesi ve daha birçok konu hakkında bilgiyi sayfamızda bulabilirsiniz. Peki Bir Skandalın Anatomisi Dizisi Konusu nedir ? Oyuncuları kimlerdir ?

Bir Skandalın Anatomisi (Anatomy Of A Scandal)

15 Nisan 2022’de Netflix Türkiye tarafından yayınlanan Netflix orijinal içeriği ABD ve Birleşik Krallık yapımı bir dizidir. Çekimleri Londra’da gerçekleşmiştir ve yayınlandığı tarihten itibaren yoğun ilgiyle karşılaşmıştır.Yapım IMDb‘de henüz ilk gününde 7,8′lik puana sahip oldu. Dizinin yönetmenliğini S.J Clarkson üstlenirken, senaryosunu Melissa James Gibson, David E. Kelley ve Sarah Vaughan kaleme aldı. İkinci sezonu gelir mi bilinmez ancak şu an için tek sezondan oluşan dizi  6 bölümden oluşuyor. Dizi dram ve gerilim türünde yer alıyor. Dizi Sarah Vaughan’ nın aynı isme sahip romanından uyarlanıyor.

Oyuncu kadrosunda oldukça ilginç isimler var göz atacak olursak ; Sienna Miller, Michelle Dockery, Rupert Friend, Naomi Scott, Ben Radcliffe, Josette Simon, Jonathan Coy, Violet Verigo, Rita McDonald Damper, Sophie Jo Wasson, Kathryn Wilder, Missy Malek, David Olawale Ayinde, Rupert Fawcett, Ralph Davis, Sonny Poon Tip gibi isimleri görebiliriz.

 Bir Skandalın Anatomisi Dizisi Konusu

Diploman olan James Whitehouse bakan görevindedir. Karısı Sophie ile iyi giden evliliği ve mutlu bir hayatı vardır. Ancak başına gelenler hayatını değiştirir. Bir anda ortaya çıkan skandal sırrın gün yüzüne çıkar çıkmaz onların hayatını alt üst eder. Sophie, tecavüzle suçlanan kocası  James’in masumiyetine inanan tek kişidir. Bu suçu işlemeyeceğine emindir ve kocasının adını yeniden temize çıkarmak için büyük çaba harcar. Davayı üstlenen savcı Kate Woodcroft ise James’in suçlu olduğunu düşünüyordur.  James’in bir suçlu olduğunu düşünen savcı ona suçlarının cezasını ödetmek için çalışmalarına başlar ve elinden geleni yapar.

Bir Skandalın Anatomisi Dizisi Fragmanı

 

Bir Skandalın Anatomisi Oyuncuları – Karakterleri

Sienna Miller – Sophie Whitehouse

Michelle Dockery – Kate Woodcroft, QC

Rupert Friend – James Whitehouse

Naomi Scott – Olivia Lytton

Josette Simon – Angela Regan, QC

Kudzai Sitima – Maggie Dobson

Ben Radcliffe – Young James

Violet Verigo – Krystyna

Jonathan Coy – Judge Aled Luckhurst QC

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler