Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Bir Skandalın Anatomisi İzle

GERİLİM VE AŞK DOLU BİR DRAM DİZİSİ

Bakan James’n eşi Sophie iyi giden evlilikleri ile güzel bir hayata sahiptirler. Ancak Sophie bakan James’e kurulan kumpas sonrası hayatını tekrar düzene sokmak için çaba sarf etmek zorunda kalır. Sophie kocasına karşı yapılan tecavüz suçlamalarına inanmamaktadır. Sophie, kocası Bakan James’in masumiyetinden emindir.  Hem kocasının aklanması hem de kendisinin haklı olduğunu görmek  için büyük çaba sarf etmektedir. Ancak tek sorun bununlada bitmez davanın başında bulunan Savcı Kate Woodcroft, Bakan James’e karşı yönetliten suçlamaların doğruluğuna inanmaktadır. Bakana karşı önyargılı davranmaktadır. Savcı Woodcroft, daha da ileri giderek, James’e bu suçunun bedelini fazlasıyla ödetmek istemektedir. Sophie’nin işi gittikçe zorlaşacaktır.

İLK SEZON TOPLAMDA 6 BÖLÜMDEN OLUŞUYOR

Emmy ödülüne layık görülen David E. Kelley’in kaleme aldığı 6 bölümlük mini dizinin başrollerinde Sienna Miller, Michelle Dockery ve Rupert Friend yer alıyor. Daha yayınlanmadan büyük ilgi gören dizinin şimdiden  ikinci sezonu bekleniyor. Dizi Vaughan imzalı bir kitaptan uyarlama olup psikolojik gerilim sevenlerin beğenisine sunulmuştur. Herkesin merakla beklediği Bir Skandalın Anatomisi, Netflix’in ilgi gören içerikleri arasında yer alıyor. Çekimleri Oxford ve Londra’da gerçekleştirilen Anatomy of a Scandal’ın tanıtım videosunu hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Bir Skandalın Anatomisi İzle

Netflix üyeliğine sahip olanlar bu diziyi Netflix üzerinden izleyebilirsiniz. Başka platformda bulunmaya diziyi izlemek için tıklayabilirsiniz. Netflix

Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.