Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Canım Annem 50. Bölüm Full İzle | 22 Nisan Cuma

Günlük dizi Canım Annem 50. Bölüm Full İzle. Hafta içi her gün TV8 ekranlarında merakla beklenen Canım Annem Son Bölüm İzle.  Dizi takipçileri tarafından merakla beklenen Canım Annem 50. Bölüm bugün TV8 ekranlarında her zamanki saatinde başlayacak. Bugün dizi severler ile buluşacak olan Canım Annem 50. Bölüm Tek parça izle. 22 Nisan Cuma Canım Annem son bölüm izle.

Canım Annem Son Bölüm İzle

Nazlı, Melek ve Murat’ın samimi halini gördüğünde hissettiklerine anlam verememektedir. Melek, Asude’nin de desteğiyle Murat’la bir geleceğinin olacağı düşüncesine kapılmıştır. Kerem, Oya’yı hapisten kurtarmak için her yolu denerken Halit de Sümbül’e destek olmaktadır.

Murat, Melek’in gönlünü almak için çıktığı yemekten keyif almazken Melek her şeyi lehine çevirdiğini düşünür. Melek, iş yemeği için Murat’ı beklerken kötü bir sürprizle karşılaşacaktır. Ramo’nun bir şey bildiğini düşünen Kerem onu sıkıştırırken bu fikrinde yanılmadığını anlayacaktır. Öğrendikleriyle deliye dönen Melek, bu defa Murat’a fena yakalanır.

Canım Annem 50. Bölüm İzle

TV8 ekranlarında bugün yayınlanacak Canım Annem 50. Bölüm fragmanını izleyenler dizi severler heyecanla dizinin başlama saatini beklemeye başladı. Oyuncu kadrosuyla ve konusuyla izleyenlerden tam not alan Canım Annem dizinde 50. bölüm de neler yaşandı. Melek bu bölüm de de Nazlıyı evden göndermek için plan yapmaya devam ediyor. Nazlı ile Murat arasındaki yakınlaşmayı kıskanan Melek bu bölümde nasıl bir planla karşımıza çıkacak.

Canım Annem 50. Bölüm de Oya hapishanede çektiği eziyetlerden kurtarabilecek mi kendini. Rüstem ile yaşadıkları olaydan sonra tutuklanarak ceza evine gönderilen Oya için çok zor dönem başlıyor. Nazlı ve Murat arasındaki ilişki Zeynep’i mutlu etmeye devam ediyor. Bu haftanın en güzel bölümü 22 Nisan Cuma Canım Annem 50. Bölüm bugün her zaman ki saatinde başlayacak.

Canım Annem Konusu

Zeynep annesini çok seven bir çocuktur. Annesini bir trafik kazası sonucun da kaybeder. Zeynep üzülmesin diye annesinin öldüğünü babası Murat ondan saklar. Zeynep’in kalbi doğuştan delik olduğu için bu üzüntüyü kaldıramayacaktır. Zeynep’in annesi Cemre ölürken çok büyük bir iftiraya uğrar. İftiraya inanan kocası Murat, çok sevdiği eşinden artık nefret etmektedir.

Asude oğlu Murat’ı her zaman Melek ile evlendirmek istemiştir.  Asude ve Melek, Cemrenin ölümüyle istediklerini yapmak için planlar yapmaya başlar. Nazlı ve Cemre’nin ikizi olduğunu kimse bilmemektedir. Murat, nefret ettiği eşi Cemreye ikizi kadar benzeyen Nazlı’ya, Zeynep’in mutlu olması için annesi olmasını teklif eder.

Benzer İçerik: Canım Annem 49. Bölüm Full İzle | 21 Nisan Perşembe

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler