Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Canım Annem 52. Bölüm Full İzle | 26 Nisan Salı

26 Nisan Salı Canım Annem 52. Bölüm Full İzle. Konusu ve oyuncu kadrosu ile TV8 kanalının sevilen dizisi Canım Annem 52. bölümü dizi severler tarafından heyecanla bekleniliyordu. Hafta içi her gün yeni bölümleriyle izleyeneler ile buluşan günlük dizi Canım Annem 52. bölümü bugün yayınlandı. Her bölümüyle izleyenleri ekran başına kilitleyen Canım Annem son bölüm izle.

Canım Annem 52. Bölüm İzle

Melek, hiç vazifesi olmadığı halde Zeynep’i okula gönderme konusunda Murat’ın sert tepkisiyle karşılaşmıştır. Ve şuan araları açıktır. Melek Murat’ın gönlünü almak ve Zeynep konusunda iyi niyetli olduğunu göstermek için Nazlı’dan yardım ister. Her ne kadar bu durum içini acıtsa da Nazlı, Melek’e yardım etmek için kolları sıvamıştır.

Hatice bu konuda en baştan Melek konusunda Nazlı’yı uyarmıştır. Fakat Nazlı Melek’in bu hamlesindeki art niyetini göremez. Nazlı ilk girişiminde başarısız olur. Üstelik Murat ile de araları açılmıştır. Furkan, Nazlı ile ilgili bir adım atmak ister ama bunu başaramaz. Murat, Nazlı’yı kırdığını fark eder ve çocukların bahanesiyle arasını düzeltme hamlesi yapar. Melek, Murat’tan yüz bulamaz. Bu konuda yardımına Asude yetişir ve Nazlı ile sert bir konuşma yapar. Sonuçta Nazlı bu evin bir çalışanıdır ve kendisine ne buyurulursa sorgusuz sualsiz yapmalıdır ayrıca Zeynep’in anneliği konusunda asla bir hayale kapılmamalıdır. Bu konuşma Nazlı’yı çok yaralar. Bu konuşmaya şahit olan Zeynep duymaması gereken bir cümle duymuştur.

Kerem Oya’yı hapisten çıkarmak için çare arar. Şuan tek odaklandığı Oya’yı daha önce şantaj edeni bulabilmektir. Bu yüzden şu anda Ramo ve çevresine odaklanmıştır. Oya, koğuşta olay çıkarmamak için sabırla beklerken Kerem ve Elvan’ın ziyareti onu mutlu eder. Kerem’le geçmişleri olan avukat Yıldız, cezaevinde yıllar sonra Kerem’i görür.

Canım Annem 52. Bölüm Fragmanı İzle

Günlük dizi Canım Annem 52. bölüm fragmanı yayınlandı. Televizyon da en çok izlenen ve takip edilen dizilerin başında gelen TV8 ekranlarında hafta içi her gün izleyenler ile buluşan Canım Annem 52. bölüm fragmanını yayınlandı. Akıcı sahneleriyle ve oyuncu kadrosuyla izleyenlerden tam not alan Canım Annem 52. bölüm fragmanı merakla bekleniyor ve araştırılıyordu.

Benzer İçerik: Canım Annem 51. Bölüm Full İzle | 25 Nisan Pazartesi

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler