Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Canım Annem 53. Bölüm Full İzle | 27 Nisan Çarşamba

Canım Annem 53. Bölüm Full İzle. TV8 kanalın da hafta içi her gün yayınlanan Canım Annem 53. Bölümü bugün yayınlandı. Dizi takipçileri tarafından merakla beklenen Canım Annem 53. Bölüm bugün izleyicileri ile buluştu. Canım Annem 53. Bölümü kaçıran diz i severler internet arama motorlarında Canım Annem 53. Bölüm izle, Canım Annem son bölüm izle, Canım Annem 53. Bölüm tek parça izle gibi sorularla araştırmaya başladı.

Canım Annem Konusu

Zeynep annesini çok seven ona bağlı bir çocuktur. Annesi bir trafik kazası sonucun da hayatını kaybeder.  Zeynep’in kalbi doğuştan delik olduğu için bu üzüntüyü kaldıramayacaktır. Zeynep üzülmesin diye annesinin öldüğünü babası Murat ondan saklar.

Asude oğlu Murat’ı hep Melek ile evlendirmek istemiştir. Ama Zeynep’in karşısına annesine benzeyen Nazlı çıkar. Zeynep, ona anne diye sarılır. Murat, Nazlı’ya, Zeynep’in kiralık annesi olmasını teklif eder. Nazlı ve Cemre’nin ikizi olduğunu kimse bilmemektedir. Ancak kader onu bu hakikati öğrenmesi için oraya göndermiştir.

Canım Annem Son Bölüm İzle

Melek, Murat’a giden en doğru yolun Zeynep’in gönlünü kazanmaktan geçtiğini düşünerek ona yakın olmaya çabalarken en büyük destekçisi Asude’dir. Asude, Nazlı’yı Zeynep’ten uzaklaştırıp Melek’i onun gelecekteki annesi olarak konumlandırmaya başlar.

Nazlı, Zeynep’in gelecekteki mutluluğu için ondan zaman zaman uzak kalmayı kabul eder ancak bunun çok zor olduğunu gördükçe Zeynep’e ne kadar bağlandığını tekrar tekrar görür. Melek ise iki yüzlü yaklaşımıyla, gerçek sevgi ve içten fedakârlık karşısında istediğini elde edemez. Sonunda ise hırsı yüzünden, Zeynep’in çocukça verdiği ancak kötü sonuçlar doğurabilecek bir kararı farkında olmadan hızlandıracaktır. Oya’yı cezaevinde zor günler beklemektedir. Özgürlüğüne kavuşmaya dair umutsuzdur.

Kerem ise onu kurtarmak için ne kadar çabalasa da elinde olmayan nedenlerden ötürü Oya için her şey daha zor hâle gelmektedir. Kerem’in vaktiyle çok âşık olduğu avukat Yıldız, Oya’nın davasını üstlenmek istediğinde her şeyin zamanla daha da zor olacağının sinyalleri en baştan kendini gösterecektir.

Benzer İçerik: Canım Annem 52. Bölüm Full İzle | 26 Nisan Salı

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 4]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler