Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Canım Annem 55. Bölüm Full İzle | 29 Nisan Cuma

Canım Annem 55. Bölüm Full İzle. TV8 ekranlarında yayınlanan günlük dizi Canım Annem 55. Bölüm yayınlandı. Hafta içi her gün yeni bölümüyle ekranlara gelen Canım Annem 55. Bölüm dizi severler tarafından heyecanla bekleniliyordu. Bugün 14:45 de başlayan Canım Annem 55. Bölümü tek parça izle. Canım Annem 55. Bölüm fragmanı izle.

Canım Annem Konusu Nedir?

Zeynep annesini çok seven ona çok bağlı güzel bir kızdır. Bir gün annesi Cemre’yi trafik kazasında kaybeder. doğuştan kalbi delik olan Zeynep üzülmesin diye ona annesinin öldüğünü söyleyemezler. Çünkü Zeynep bu üzüntüyü kaldıramayacak kadar hasta bir kalbi vardır. Zeynep annesinin öldüğünü öğrendiği gün babası Murat’ın, Melek ile evlenmek istediğini de öğrenir ve kriz geçirir.

Zeynep’in kalbi durmak üzereyken, bir mucize gerçekleşir. Zeynep’in karşısında annesine ikizi kadar benzeyen Nazlı çıkar. Son anda Zeynep’in hayatı kurtulmuştur ve ona anne diye sarılır. Murat şimdi kızı için, nefret ettiği eşine tıpatıp benzeyen Nazlı’ya, Zeynep kalp ameliyatı olana kadar kiralık annesi olmasını teklif eder. Nazlı ve Cemre’nin ikizi olduğunu, Nazlı dahil kimse bilmemektedir.

Canım Annem 55. Bölüm İzle

Zeynep’in, kontrolleri için kan vermesi gerekmektedir ancak onu ikna etmek hiç kolay olmayacaktır. Herkes bunun için bir yol denese de sonunda Zeynep’i ikna eden gene Nazlı olacaktır.

Melek’in Zeynep’e yalandan yaklaşması ve bunu Murat’a gösterme çabaları sürerken Nazlı ister istemez geri planda kalır. Bu süreçte canının yandığını fark eder. Melek ise Murat’la yakınlaşabileceği hiçbir fırsatı kaçırmaz. Oya cezaevinde sürtüştüğü mahkûm tarafından bıçaklanmıştır. Acil ameliyata alınır. Çok kan kaybetmiştir. Olayı duyan Sümbül ve Halit perişandırlar.

Kerem ise kendi ayarladığı avukatın hatası yüzünden tutuklu buluna Oya’nın bu başına gelenden dolayı suçluluk duymaktadır. Oya ameliyattan sağ salim çıkar ancak Sümbül’ün onu cezaevine geri göndermeye niyeti yoktur.

Benzer İçerik: Canım Annem 54. Bölüm Full İzle TV8 | 28 Nisan Perşembe

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 3 Ortalama: 3.3]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler