Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Canım Annem Melek Kimdir? İnstagram Hesabı

Canım Annem Melek Kimdir? TV8 kanalının sevilen dizisi Canım Annem de Melek karakterini canlandıran oyuncu kimdir? Oynadığı kötü karakterle insanların nefret ettiği dizi de Melek Cadısı olarak adlandırılan oyuncunun gerçek adı nedir? Canım Annem Melek Kimdir? Canım Annem Melek nereli? Canım Annem Melek kaç yaşında? Canım Annem Melek İnstagram hesabı nedir? merak edilen tüm soruların cevaplarına yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Canım Annem Dizisi Melek Kimdir?

Hafta içi her gün yeni bölümleriyle TV8 ekranlarında başlayan günlük dizi Canım Annem oyuncu kadrosu ve konusuyla izleyenleri ekran başına kilitlemeyi başaran başarılı bir yapım. Sevilerek izlenen ve takip edilen dizi de Melek karakterini canlandıran oyuncunun kim olduğu izleyenler tarafından sosyal medya da ve internet ortamında arama motorlarında araştırılmaya başlanmış.

Dizi de oynadığı kötü karakterle Melek izleyicilerin nefretini kazanmış bir kişidir. Sürekli Nazlıya kötülük yapan onu Murattan uzaklaştırmak için türlü türlü oyunlar planlayan Canım Annem Melek karakteriyle karşımıza çıkan başarılı oyuncunun gerçek adı Dilara Büyükbayraktar‘dır. Dizi de oynadığı Melek karakteriyle insanlar tarafından çok sevilmeyen Dilara Büyükbayraktar Canım Annem dizisinin en merak edilen oyuncuları arasında yer alıyor.

Dilara Büyükbayraktar Kimdir?

Canım Annem dizisin de Melek karakterini canlandıran Dilara Büyükbayraktar daha önce bir çok dizi de görev aldı. Eğitim hayatını Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nde tamamlamış olan Dilara Büyükbayraktar 23 Ekim 1989 tarihinde İzmir’de dünyaya geldi.

Oyunculuk kariyerine ilk olarak Samanyolu TV de Şefkat Tepe dizinde başlayan güzel oyuncu Dilara Büyükbayraktar daha sonra Sungurlar, Kurtlar Vadisi, Senarist, Aç Kapıyı Çok Fenayım, İyi ki Doğdun Abla gibi yapımlarda görev aldı. Son olarak Canım Annem dizisin de Melek karakterini canlandıran Dilara Büyükbayraktar buradaki rolüyle başarılı bir işe imza attığı kesin.

Dilara Büyükbayraktar İnstagram Hesabı

TV8 kanalın da yayınlanan günlük dizi Canım Annem de başrol oyuncularından biri olan Melek karakteri ile tanıdığımız güzel oyuncu Dilara Büyükbayraktar’ın sosyal medya hesapları dizi severler tarafından merak ediliyor. Sosyal medyayı oldukça aktif kullanan Canım Annemde Melek karakterini canlandıran Dilara Büyükbayraktar İnstagram sayfasın da 107 gönderisi ve 70,8bin takipçisi bulunuyor.  Güzelliği ve fiziğiyle insanların dikkatlerini üzerine çeken Dilara Büyükbayraktar resmi instagram hesabında yaptığı paylaşımlar takipçileri tarafından çok sayıda beğeniliyor ve paylaşılıyor.

Dilara Büyükbayraktar resmi instagram hesabı: @dbuyuk

 

 

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 1]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler