Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

En Hamarat Benim 13 Nisan 2022 Puan Durumu [Nargül]

13 Nisan Çarşamba En Hamarat Benim de bugün Nargül Babahanova yarıştı. Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim de Nargül hanım diğer yarışmacılar tarafından kaç puan aldı? FOX ekranlarının sevilerek izlenen yemek yarışması En Hamarat Benim de Kadir Ezildi Nargül hanıma kaç puan verdi? En Hamarat Benim Nargül bugün yaptığı menüde hangi yemek var? gibi merak edilen tüm soruların cevaplarına haberimizde yer verdik.

En Hamarat Benim Nargül Kimdir?

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim de bu haftanın dikkat çeken yarışmacılarından biri olan Nargül Babahanova’yı puanlama öncesi sizlere tanıtacağız. Konuşma şivesi ve giyimiyle Orta Asyalı ülkelerinden olduğunu düşündüğümüz Nargül Babahanova hakkında yaptığımız araştırma da bilgilerine ulaştık.

  • Aslen Türkmenistanlı
  • 2 çocuk annesi
  • Kendi restoranını çalıştırıyor
  • 37 yaşında
  • Aşçı

En Hamarat Benim Puan Durumu

Nargül Babahanova yaptığı açıklama da ”Saatlerce temizlik yaparım hiç gocunmam çünkü gerçekten ben hamaratım. Mutfakta çok iyimdir iddialıyım onun için bu yarışmaya katıldım. Türkmenistan yemeklerini Türkiye’ye tanıtmak için buradayım” dedi. Oldukça iddialı konuşan Nargül Babahanova bugün temizlikteki ve yemeklerdeki hamaratlığından diğer yarışmacılar tarafından puanlandı.

  • Merve Hanım: 4 Puan
  • Sema Hanım: 3 Puan
  • Servet Hanım: 2 Puan
  • Mustafa Bey: 3 Puan

Nargül Babahanova’nın aldığı toplam puan: 12

En Hamarat Benim 173. Bölüm İzle

Temizliğine, yemeklerine, misafirperverliğine kısacası hamaratlığa güvenenlerin yarışması En Hamarat Benim başlıyor. Ekranların sevilen sunucusu Kadir Ezildi’nin sunacağı “En Hamarat Benim” hafta içi her gün FOX ekranlarında yer alacak. Birbirinden eğlenceli ve becerikli beş yarışmacı önce temizlik dedektifimiz Kadir Ezildi’nin göz hapsinde kendi evlerinin temizliğini gösterecek. Evler pırıl pırıl olduktan sonra iş mutfakta hünerleri sergilemeye gelecek. Kendine güvenen hamarat yarışmacılarımız bu sefer çay saati için birbirinden nefis yiyecekler hazırlayacak. Haftanın finalinde de en yüksek puanı alan yarışmacımız büyük ödülün sahibi olacak.

Benzer İçerik: En Hamarat Benim Pazartesi 11 Nisan 2022 Puanları [Merve]

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler