Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

En Hamarat Benim 18 Nisan 2022 Puanları [Feyize]

18 Nisan Pazartesi En Hamarat Benim de Feyize hanım yarıştı. En Hamarat Benim 18 Nisan Pazartesi günü yarışan Feyize hanımın menüsün de ne vardı? En Hamarat Benim Feyize kaç puan aldı? Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim programında bugün yarışan Feyize kim? En Hamarat Benim bu hafta yarışmacıları 11 Nisan 2022? Hafta içi her gün FOX ekranlarında sevilerek izlenen En Hamarat Benim de puan durumu canlı olarak bugün sizlerle.

En Hamarat Benim Feyize Kimdir?

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim hafta içi her gün yeni yarışmacıları ve yeni bölümleriyle ekranlarda olmaya devam ediyor. Bu hafta da birbirinden eğlenceli yarışmacıların olduğu En Hamarat Benim de haftanın ilk günü yarışmacısı Feyize hanımın kim olduğu izleyenler tarafından merak ediliyor. Feyize hanım bu haftanın iddialı isimlerinden biri olarak dikkatleri çekiyor. Güler yüzü ve hanımefendiliği ile bu hafta büyük ödül için yarışacak olan Feyize hanım hakkında merak edilenleri araştırdık. En Hamarat Benim Feyize Kimdir? En Hamarat Benim Feyize kaç yaşında? En Hamarat Benim Feyize nereli? gibi merak edilen soruların cevapları yazımızda.

18 Nisan Pazartesi En Hamarat Benim Puanları

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim programının bugün Feyize hanım ne kadar hamarat olduğunu gösterecek. Ev temizliği konusunda oldukça hassas olduğunu yaptığı açıklama da dile getiren Feyize hanımın yaptığı temizlik diğer yarışmacılar tarafından merak ediliyordu. Her fırsatta çok titiz olduğunu dile getiren Sema hanım yemek konusunda da oldukça kendine güveniyor. Bugün tüm hamaratlığını sergileyen Feyize’ye verilen puanlar;

  • Hatice Hanım: 4 Puan
  • Büşra Hanım: 3 Puan
  • Emine Hanım: 3 Puan
  • Zeynep Hanım: 4 Puan

Feyize hanımın aldığı toplam puan: 14

En Hamarat Benim 176. Bölüm İzle

Temizliğine, yemeklerine, misafirperverliğine kısacası hamaratlığa güvenenlerin yarışması En Hamarat Benim başlıyor. Ekranların sevilen sunucusu Kadir Ezildi’nin sunacağı “En Hamarat Benim” hafta içi her gün FOX ekranlarında yer alacak. Birbirinden eğlenceli ve becerikli beş yarışmacı önce temizlik dedektifimiz Kadir Ezildi’nin göz hapsinde kendi evlerinin temizliğini gösterecek. Evler pırıl pırıl olduktan sonra iş mutfakta hünerleri sergilemeye gelecek. Kendine güvenen hamarat yarışmacılarımız bu sefer çay saati için birbirinden nefis yiyecekler hazırlayacak. Haftanın finalinde de en yüksek puanı alan yarışmacımız büyük ödülün sahibi olacak.

Benzer İçerik: En Hamarat Benim 15 Nisan 2022 Puan Durumu [Mustafa] | Kim Birinci Oldu?

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler