Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

En Hamarat Benim 19 Nisan Salı Puan Durumu [Büşra]

19 Nisan Salı En Hamarat Benim Puanları açıklandı! FOX ekranların da yayınlan Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim de bugün yarışan Büşra kaç puan aldı? Haftanın ikinci gün yarışmacısı En Hamarat Benim Büşra kim? En Hamarat Benim 19 Nisan Salı Puan durumu sonuçları açıklandı mı? Kadir Ezildi Büşra’ya kaç puan verdi? Büşra hanımın menüsün de hangi yemekler vardı? merak edilen tüm soruların cevapları yazımızda.

En Hamarat Benim Büşra Kimdir?

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim de bugün yarışacak olan Büşra Gülez’i sizlere tanıtacağız. İzleyenler tarafından merak edilen haftanın 2. gün yarışmacısı olarak karşımıza çıkan Büşra hanım hakkında bizde yaptığımız araştırma da bilgilerine ulaştık. Yaptığı iddialı açıklamalarla insanların dikkatlerini üzerine çeken Büşra hanım hakkında merak edilenler internet üzerinde En Hamarat Benim Büşra kimdir? En Hamarat Benim Büşra kaç yaşında? En Hamarat Benim Büşra nereli? gibi sorularla araştırılmaya başlandı.

  • Aslen Adanalı
  • 28 yaşında
  • 10 aylık evli
  • İlaç mümessili

Büşra Gülez ”Temiz olmayı severim, titiz olmayı severim dış görünüşüme aldanmayın sıkmadan baklavaya her şeyi yaparım. Elim hızlıdır çabucak işi hallederim tüm yemekleri yapabilirim. Elime, dilime, hamaratlığıma ve Adanalı olmama güveniyorum o yüzden bu yarışmadayım” dedi.

19 Nisan Salı En Hamarat Benim Puanları

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim bugün haftanın 2. gün yarışmacısı Büşra’nın evine konuk oldu. Evini ekran başındaki izleyicilerle de paylaşan Büşra hanımın yaptığı temizlik Kadir Ezildi tarafından çok beğenildi. Büşra hanıma yarışmaya iyi hazırlandığını söyleyen sunucumuz Kadir Ezildi ile birlikte tekrar evi elden geçirdikten sonra mutfağa geçip yemeği hazırladılar. Diğer yarışmacılarından katılımıyla yemekler yendi evin temizliğine bakıldı ve puanlamaya geçildi. Büşra hanıma program sonunda diğer yarışmacılar tarafından verilen puanlar;

  • Hatice Hanım: 3 Puan
  • Feyize Hanım: 2 Puan
  • Emine Hanım: 2 Puan
  • Zeynep Hanım: 4 Puan

Büşra’nın aldığı toplam puan: 11

En Hamarat Benim 177. Bölüm İzle

Temizliğine, yemeklerine, misafirperverliğine kısacası hamaratlığa güvenenlerin yarışması En Hamarat Benim başlıyor. Ekranların sevilen sunucusu Kadir Ezildi’nin sunacağı “En Hamarat Benim” hafta içi her gün FOX ekranlarında yer alacak. Birbirinden eğlenceli ve becerikli beş yarışmacı önce temizlik dedektifimiz Kadir Ezildi’nin göz hapsinde kendi evlerinin temizliğini gösterecek. Evler pırıl pırıl olduktan sonra iş mutfakta hünerleri sergilemeye gelecek. Kendine güvenen hamarat yarışmacılarımız bu sefer çay saati için birbirinden nefis yiyecekler hazırlayacak. Haftanın finalinde de en yüksek puanı alan yarışmacımız büyük ödülün sahibi olacak.

Benzer İçerik: En Hamarat Benim 18 Nisan 2022 Puanları [Feyize]

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler