Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

En Hamarat Benim 20 Nisan Çarşamba Puan Durumu [Zeynep]

20 Nisan Çarşamba En Hamarat Benim Zeynep yarıştı. En Hamarat Benim 20 Nisan Çarşamba Puanları sonucun da Zeynep hanım kaç puan aldı? En Hamarat Benim de bugün yarışan Zeynep hanımın menüsün de hangi yemek vardı? Kadir Ezildi haftanın 3. gün yarışmacısı olan Zeynep’e kaç puan verdi? En Hamarat Benim Zeynep hanım bugün yaptığı yemekten ve evin temizliğinden diğer yarışmacılardan kaç puan aldı? gibi soruların cevaplarını haberimizde derledik.

En Hamarat Benim Zeynep Kimdir?

4 – 8 Nisan 2022 haftasının 3. günün de yarışacak olan isim belli oldu. Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim de bugün yarışacak olan Zeynep Demirkol Uyanık’ı puanlama yapılmadan önce sizlere tanıtacağız. Hafta içinde yaptığı açıklamalarla dikkatleri üzerine çeken Zeynep bu haftanın kazanan ismi kendi olacağını belirtmiş hamaratlığına çok güvendiğini dile getirmişti.  En Hamarat Benim de Zeynep Demirkol Uyanık hakkında merak edilen En Hamarat Benim Zeynep kimdir? En Hamarat Benim Zeynep kaç yaşında? En Hamarat Benim Zeynep nereli? gibi soruların cevaplarını araştırdık.

  • Doğma büyüme Adanalı
  • 41 yaşında
  • 3 tane çocuğu var
  • İngilizce öğretmeni

20 Nisan Çarşamba En Hamarat Benim Puanları

Haftanın 3. gün yarışmacısı Zeynep hanım bugün diğer yarışmacılardan ve Kadir Ezildi’den kaç puan aldı? Program severler tarafından merak ediliyordu. Adanalı olarak kendime güvenim tam diyerek yarışmaya iddialı başlayacağını söyleyen Zeynep Demirkol Uyanık bugün yapılan puanlama da hamaratlığından kaç puan aldı? İşte detaylar..

  • Hatice Hanım: 4 Puan
  • Feyize Hanım: 3 Puan
  • Emine Hanım: 3 Puan
  • Büşra Hanım: 4 Puan

Zeynep’in aldığı toplam puan: 14

En Hamarat Benim 178. Bölüm İzle | 20 Nisan 2022

Temizliğine, yemeklerine, misafirperverliğine kısacası hamaratlığa güvenenlerin yarışması En Hamarat Benim başlıyor. Ekranların sevilen sunucusu Kadir Ezildi’nin sunacağı “En Hamarat Benim” hafta içi her gün FOX ekranlarında yer alacak. Birbirinden eğlenceli ve becerikli beş yarışmacı önce temizlik dedektifimiz Kadir Ezildi’nin göz hapsinde kendi evlerinin temizliğini gösterecek. Evler pırıl pırıl olduktan sonra iş mutfakta hünerleri sergilemeye gelecek. Kendine güvenen hamarat yarışmacılarımız bu sefer çay saati için birbirinden nefis yiyecekler hazırlayacak. Haftanın finalinde de en yüksek puanı alan yarışmacımız büyük ödülün sahibi olacak.

Benzer İçerik: En Hamarat Benim 19 Nisan Salı Puan Durumu [Büşra]

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 4]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler