Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

En Hamarat Benim 21 Nisan Perşembe Puan Durumu [Hatice]

21 Nisan Perşembe En Hamarat Benim de bugün Hatice hanım yarışacak. Yaptığı iddialı açıklamalarla yarışacağı gün merakla beklenen Hatice kaç puan aldı? FOX ekranlarının sevilerek izlenen programı Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim de yarışan Hatice kim? En Hamarat Benim 21 Nisan Perşembe puanları sonucunda Hatice hanım kaç puan aldı? 21 Nisan Perşembe En Hamarat Benim bugün canlı puan durumu güncellenen yazımızla anı anında sizlerle olacak.

En Hamarat Benim Hatice Kimdir?

En Hamarat Benim 18 – 22 Nisan 2022 hafta yarışmacılarından Hatice Altuntaş’ı puanlama öncesi sizlere tanıtacağız. Bu haftanın iddialı isimlerinden olan Hatice hanım yaptığı açıklamalar ile final de büyük ödülü kazanacağını kendine güveni tam olduğunu söylemişti.

Diğer yarışmacıların gününde yaptığı yorumlar ile dikkatleri üzerine çeken Hatice hanım insanlar tarafından sosyal mecralarda ve internet arama motorlarından En Hamarat Benim Hatice kimdir? En Hamarat Benim Hatice nereli? En Hamarat Benim Hatice kaç yaşında? gibi sorularla araştırılmaya başlandı.

  • 38 Yaşında
  • 23 yıllık evli
  • 3 çocuğu var
  • Ev hanımı

21 Nisan Perşembe En Hamarat Benim Puanları

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim programının 179. bölümün de Hatice Altuntaş ne kadar hamarat olduğunu bugün gösterecek. Ev temizliği konusunda oldukça hassa olduğunu yaptığı açıklama da dile getiren Hatice Altuntaş’ın yaptığı temizlik diğer yarışmacılar tarafından merak ediliyordu. Her fırsatta çok titiz olduğunu dile getiren Hatice hanım yemek konusunda da oldukça kendine güveniyor. Bugün tüm hamaratlığını sergileyen Hatice Hanım’a verilen puanlar şöyle;

  • Emine Hanım: 3 Puan
  • Feyize Hanım: 2 Puan
  • Zeynep Hanım: 4 Puan
  • Büşra Hanım: 3 Puan

Hatice’nin aldığı toplam puan: 12

En Hamarat Benim 179. Bölüm İzle

Temizliğine, yemeklerine, misafirperverliğine kısacası hamaratlığa güvenenlerin yarışması En Hamarat Benim başlıyor. Ekranların sevilen sunucusu Kadir Ezildi’nin sunacağı “En Hamarat Benim” hafta içi her gün FOX ekranlarında yer alacak. Birbirinden eğlenceli ve becerikli beş yarışmacı önce temizlik dedektifimiz Kadir Ezildi’nin göz hapsinde kendi evlerinin temizliğini gösterecek. Evler pırıl pırıl olduktan sonra iş mutfakta hünerleri sergilemeye gelecek. Kendine güvenen hamarat yarışmacılarımız bu sefer çay saati için birbirinden nefis yiyecekler hazırlayacak. Haftanın finalinde de en yüksek puanı alan yarışmacımız büyük ödülün sahibi olacak.

Benzer İçerik: En Hamarat Benim 20 Nisan Çarşamba Puan Durumu [Zeynep]

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler