Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

En Hamarat Benim 22 Nisan Cuma Bu Hafta Kim Kazandı?

22 Nisan Cuma En Hamarat Benim Puanları sonucunda bu hafta kim kazandı? Final günün de en yüksek puanı alarak En Hamarat Benim birincisi bu hafta kim oldu? Haftanın final günüde yarışan En Hamarat Benim Emine kaç puan aldı? En Hamarat Benim 22 Nisan Cuma puan durumu açıklandı mı? 18 – 22 Nisan En Hamarat Benim bu hafta kim kazandı?

En Hamarat Benim Emine Kimdir?

Kadir Ezildi ile hafta içi her gün bir yarışmacının hamaratlığını gösterdiği En Hamarat Benim programında haftanın final günün de yarışacak olan Emine İskanı sizlere kısaca tanıtacağız. Emine İskan program öncesi yaptığı konuşmada ”Dışardan eve biri geldiği zaman o gittikten sonra evi mutlaka temizlerim. Pohpohlanmayı çok severim hak ediyorum çünkü başarıyorum. Kebap işlerini güzel yapıyorum etraftan da söylüyorlar zaten güzel yaptığımı. Adananın kadını mert olur hamarat olur geldiniz göreceksiniz burada” diyerek çok iddialı bir konuşma yapmıştı. En Hamarat Benim Emine yaptığı bu açıklamaların ardından program severlere kendini tanıttı.

 • Aslen Adanalı
 • Annesiyle birlikte yaşıyor
 • 46 yaşında
 • Ev hanımı

En Hamarat Benim 22 Nisan Cuma Puanları (Emine)

Adanalıların yarıştığı 18 – 22 Nisan 2022 haftasında En Hamarat Benim de final günü yarışmacısı Emine hanım evdeki hamaratlığını ekran başındaki izleyiciler karşısında gösterdi. Bu haftanın en az puanlarını vererek dikkatleri üzerine çeken En Hamarat Benimde Emine hanıma diğer yarışmacılar kaç puan verdi? Kadir Ezildi günün yarışmacısı Emine’ye kaç puan verdi? Merak edilen soruların cevapları;

 • Hatice Hanım: 3 Puan
 • Feyize Hanım: 2 Puan
 • Zeynep Hanım: 3 Puan
 • Büşra Hanım: 2 Puan

Emine’nin aldığı toplam puan: 12

22 Nisan Cuma En Hamarat Benim Kim Birinci Oldu?

Hafta boyunca büyük ödül 15.000 TL‘yi kazanmak için kıyasıya mücadele veren yarışmacılar ve onları izleyen ve takip eden insanların merakla beklediği final günü geldi. 22 Nisan Cuma yarışmacısı Emine İskanın da puanlamasının ardından ve Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim de 18 – 22 Nisan 2022 haftasının kazanan ismi netlik kazandı. Adanalı yarışmacıların hafta içinde aldıkları toplam puanlar şöyle;

 • Feyize Hanım: 14 Puan
 • Zeynep Hanım: 14 Puan
 • Büşra Hanım: 11 Puan
 • Hatice Hanım: 12 Puan
 • Emine Hanım: 12 Puan

En Hamarat Benim programında bu haftanın kazanan ismi Feyize oluyor.

En Hamarat Benim 180. Bölüm İzle

Temizliğine, yemeklerine, misafirperverliğine kısacası hamaratlığa güvenenlerin yarışması En Hamarat Benim başlıyor. Ekranların sevilen sunucusu Kadir Ezildi’nin sunacağı “En Hamarat Benim” hafta içi her gün FOX ekranlarında yer alacak. Birbirinden eğlenceli ve becerikli beş yarışmacı önce temizlik dedektifimiz Kadir Ezildi’nin göz hapsinde kendi evlerinin temizliğini gösterecek. Evler pırıl pırıl olduktan sonra iş mutfakta hünerleri sergilemeye gelecek. Kendine güvenen hamarat yarışmacılarımız bu sefer çay saati için birbirinden nefis yiyecekler hazırlayacak. Haftanın finalinde de en yüksek puanı alan yarışmacımız büyük ödülün sahibi olacak.

Benzer İçerik: En Hamarat Benim 21 Nisan Perşembe Puan Durumu [Hatice]

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler