Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

En Hamarat Benim 25 Nisan Pazartesi Puan Durumu

25 Nisan Pazartesi En Hamarat Benim Puan Durumu program severler tarafından merakla bekleniyordu. Hafta içi her gün yeni bölümüyle FOX ekranlarında sevilerek izlenen yemek programı En Hamarat Benim bugün yeni bölümüyle sizlerle olacak. Haftanın birinci günün de hangi yarışmacı hamaratlığını gösterecek. En Hamarat Benim de Kadir Ezildi temizlik de üstüme yoktur diyen yarışmacının evinde ne buldu?

En Hamarat Benim Güllü Kimdir?

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim hafta içi her gün yeni yarışmacıları ve yeni bölümleriyle ekranlarda olmaya devam ediyor. Bu hafta da birbirinden eğlenceli yarışmacıların olduğu En Hamarat Benim de haftanın ilk günü yarışmacısı Güllü hanımın kim olduğu izleyenler tarafından merak ediliyor. Güllü hanım bu haftanın iddialı isimlerinden biri olarak dikkatleri çekiyor. Güler yüzü ve hanımefendiliği ile bu hafta büyük ödül için yarışacak olan Merve hanım hakkında merak edilenleri araştırdık. En Hamarat Benim Güllü Kimdir? En Hamarat Benim Güllü kaç yaşında? En Hamarat Benim Güllü nereli? gibi soruların cevapları yazımızda.

En Hamarat Benim Bugün Puan Durumu

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim de bu haftanın birinci gün yarışmacısı Güllü hanım oldu? En Hamarat Benim de bugün hamaratlığını sergileyerek diğer yarışmacılar tarafından puanlanan Güllü kaç puan aldı? Kadir Ezildi bugün yapılan puanlama da Güllü hanıma kaç puan verdi? gibi merak edilen soruların cevapları yazımızda sizlerle.

  • Onur Bey: 4 Puan
  • Kamilla Hanım: 4 Puan
  • Zeynep Hanım: 4 Puan
  • Necla Hanım: 4 Puan

Güllünün aldığı toplam puan: 16

En Hamarat Benim 181 Bölüm İzle

Temizliğine, yemeklerine, misafirperverliğine kısacası hamaratlığa güvenenlerin yarışması En Hamarat Benim başlıyor. Ekranların sevilen sunucusu Kadir Ezildi’nin sunacağı En Hamarat Benim hafta içi her gün FOX ekranlarında yer alacak.

Birbirinden eğlenceli ve becerikli beş yarışmacı önce temizlik dedektifi Kadir Ezildi’nin göz hapsinde kendi evlerinin temizliğini gösterecek. Evler pırıl pırıl olduktan sonra iş mutfakta hünerleri sergilemeye gelecek. Kendine güvenen hamarat yarışmacılar bu sefer çay saati için birbirinden nefis yiyecekler hazırlayacak. Haftanın finalinde de en yüksek puanı alan yarışmacı büyük ödülün sahibi olacak.

Benzer İçerik: En Hamarat Benim 22 Nisan Cuma Bu Hafta Kim Kazandı?

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler