Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

En Hamarat Benim 26 Nisan Salı Puanları, Zeynep Kaç Puan Aldı?

26 Nisan Salı En Hamarat Benim de bugün Zeynep yarıştı. Bu haftanın ikinci gün yarışmacısı olarak ne kadar hamarat olduğunu gösteren Zeynep hanım diğer yarışmacılardan kaç puan aldı? En Hamarat Benim 26 Nisan Salı günü yapılan puanlama sonucunda Zeynep hanım kaç puan topladı? Kadir Ezildi bugün yarışan Zeynep hanıma kaç puan verdi? Merak edilen soruların cevaplarına detayları ile birlikte yazımızdan ulaşabilirsiniz.

En Hamarat Benim Zeynep Kimdir?

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim de bugün yarışacak Zeynep hanımı puanlama öncesinde sizlere kısaca tanıtacağız. Bu haftanın güler yüzlü ve suskun gayet hanım efendi kişiliği ile dikkatleri üzerine çeken Zeynep Merve Lal En Hamarat Benim kameralarına yaptığı açıklama da ”Çok hamaratımdır sürekli derli topluyumdur, temizimdir, düzenliyimdir asla dağınıklığı sevmem. Mutfakta iyimdir yemeklerim lezzetlidir, elimin lezzetiyle herkes yaptığım yemeği çok beğenecektir. Çok sakinimdir ama sakinliğime kimse aldanmasın tuttuğumu koparırım” dedi.  En Hamarat Benim Zeynep olarak internet ortamında araştırılan yarışmacı daha yakından tanıyalım.

  • 32 Yaşında
  • Evli ve bir kızı var
  • Trakyalı
  • Ev hanımı

En Hamarat Benim Puan Durumu Bugün

Ülkemizde en çok izlenen yemek programlarından biri olan Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim de bugün yarışan Zeynep Merve Lal’ı sizlere tanıttık. Zeynep Merve hanım yaptığı iddialı açıklamalar ile kendisinden biraz bahsetmişti. Suskunluğuma kimse aldanmasın diyen Zeynep Merve bugün evde ne kadar hamarat olduğunu diğer yarışmacılar ve izleyenlere gösterdi. Yaptığı yemekten temizliğine kadar puanlanan Zeynep Merve kaç puan aldı? İşte merak edilen sorunun cevabı.

  • Onur Bey: 3 Puan
  • Kamilla Hanım: 3 Puan
  • Güllü Hanım: 3 Puan
  • Necla Hanım: 3 Puan

Zeynep Merve Toplam Puan: 12

En Hamarat Benim 182. Bölüm İzle

Temizliğine, yemeklerine, misafirperverliğine kısacası hamaratlığa güvenenlerin yarışması En Hamarat Benim bugün yeni bölümüyle başlıyor. Ekranların sevilen sunucusu Kadir Ezildi’nin ile En Hamarat Benim hafta içi her gün FOX ekranlarında yer alacak.

Birbirinden eğlenceli ve becerikli 5 yarışmacı önce sunucu Kadir Ezildi’nin göz hapsinde kendi evlerinin temizliğini gösterecek. Evler pırıl pırıl olduktan sonra iş mutfakta hünerleri sergilemeye gelecek. Kendine güvenen hamarat yarışmacılar bu sefer çay saati için birbirinden nefis yiyecekler hazırlayacak. Hafta boyunca en yüksek puanı alan yarışmacı büyük ödül 15.000 TL’nin sahibi olacak.

Benzer İçerik: En Hamarat Benim 25 Nisan Pazartesi Puan Durumu

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler