Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

En Hamarat Benim 27 Nisan 2022 Puan Durumu (Onur)

27 Nisan En Hamarat Benim puan durumu açıklandı mı? FOX ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim de bugün Onur bey yarıştı. En Hamarat Benim de bugün yarışan Onur kaç puan aldı? Hafta içi her gün bir yarışmacının hamaratlığını gösterdiği En Hamarat Benim de bugün puanlanan Onur kimdir? En Hamarat Benim Puan Durumu 27 Nisan 2022.

En Hamarat Benim Onur Kimdir?

En Hamarat Benim de bu haftanın üçüncü gün yarışmacı olarak bugün yarışacak olan Onur Ayaz’ı puanlama öncesi sizlere tanıtacağız. En Hamarat Benim de bu hafta tek erkek yarışmacı olarak dikkat çeken Onur Ayaz yaptığı açıklamalarda ”Temizlik bence her insan da olması gereken bir şey. Temiz ev aynı bir beyaz sabun gibi kokmalı. Kötü kokulu yemeği, kötü kokulu olan bir evi asla beğenemem. Şuanda bir restoran da aşçı olarak çalışıyorum kendimi bildim bileli boyum tezgaha yetiştiğinden beri yemek yapıyorum o yüzden farklı lezzetler farklı tatlar denemeyi çok seviyorum. Benim yemeklerimle bu hafta herkes tıka basa doyacak” dedi.

  • Aslen Mersinli
  • Felsefe Öğretmeni
  • Aşçı
  • 25 Yaşında

En Hamarat Benim Puan Durumu 27 Nisan 2022

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim de bugün Onur Ayaz yarıştı. Bu haftanın tek erkek yarışmacısı olarak hamaratlığını FOX ekranlarında izleyenlere ve diğer yarışmacılara gösteren Onur beye verilen puanlar izleyenler tarafından araştırılmaya başlandı. Hafta içi her gün sevilerek izlenen En Hamarat Benim de bugün yapılan puanlamalar şöyle;

  • Zeynep Hanım: 3 Puan
  • Kamilla Hanım: 4 Puan
  • Güllü Hanım: 3 Puan
  • Necla Hanım: 3 Puan

Onur Ayaz Toplam Puan: 13

En Hamarat Benim 183. Bölüm İzle

Temizliğine, yemeklerine, misafirperverliğine kısacası hamaratlığa güvenenlerin yarışması En Hamarat Benim bugün yeni bölümüyle başlıyor. Ekranların sevilen sunucusu Kadir Ezildi’nin ile En Hamarat Benim hafta içi her gün FOX ekranlarında yer alacak.

Birbirinden eğlenceli ve becerikli 5 yarışmacı önce sunucu Kadir Ezildi’nin göz hapsinde kendi evlerinin temizliğini gösterecek. Evler pırıl pırıl olduktan sonra iş mutfakta hünerleri sergilemeye gelecek. Kendine güvenen hamarat yarışmacılar bu sefer çay saati için birbirinden nefis yiyecekler hazırlayacak. Hafta boyunca en yüksek puanı alan yarışmacı büyük ödül 15.000 TL’nin sahibi olacak.

Benzer İçerik: En Hamarat Benim 26 Nisan Salı Puanları, Zeynep Kaç Puan Aldı?

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler