Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

En Hamarat Benim 28 Nisan 2022 Puan Durumu (Kamilla)

Hafta içi her gün FOX ekranlarında yayınlanan En Hamarat Benim benim de bugün Kamilla yarıştı. 28 Nisan Perşembe günü yapılan puanlama sonucunu merak eden program severler Kamilla’ya verilen puanları internet arama motorlarında aramaya başladı. Bugün yayınlanan yeni bölümü kaçıran En Hamarat Benim izleyenleri haberimizde Kamilla için yapılan puanlamalara ulaşabilirler.

En Hamarat Benim Puan Durumu 28 Nisan 2022

Bu haftanın en dikkat çeken isimlerinden bir olan Kamilla evin de ne kadar hamarat olduğunu göstermek için FOX kameraları önüne geçti. Temizlikte üstüme yoktur diyen Kamilla hafta başından beri konuk olduğu diğer yarışmacıların evinde yaptığı yorumlar ve puanlamalar ile izleyenlerin merak ettiği isimlerden biri olmuştu. Yarışacağı gün merakla beklenen Kamilla bugün diğer yarışmacılar tarafından puanlandı.

  • Zeynep Hanım: 3 Puan
  • Onur Bey: 5 Puan
  • Güllü Hanım: 3 Puan
  • Necla Hanım: 3 Puan

Kamilla Toplam Puan: 14

En Hamarat Benim 184. Bölüm İzle

Temizliğine, yemeklerine, misafirperverliğine kısacası hamaratlığa güvenenlerin yarışması En Hamarat Benim bugün yeni bölümüyle başlıyor. Ekranların sevilen sunucusu Kadir Ezildi’nin ile En Hamarat Benim hafta içi her gün FOX ekranlarında yer alacak.

Birbirinden eğlenceli ve becerikli 5 yarışmacı önce sunucu Kadir Ezildi’nin göz hapsinde kendi evlerinin temizliğini gösterecek. Evler pırıl pırıl olduktan sonra iş mutfakta hünerleri sergilemeye gelecek. Kendine güvenen hamarat yarışmacılar bu sefer çay saati için birbirinden nefis yiyecekler hazırlayacak. Hafta boyunca en yüksek puanı alan yarışmacı büyük ödül 15.000 TL’nin sahibi olacak.

Benzer İçerik: En Hamarat Benim 27 Nisan 2022 Puan Durumu (Onur)

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler