Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

En Hamarat Benim 4 Nisan Pazartesi Puanları [Emine]

En Hamarat Benim 4 Nisan Pazartesi Puanları sonrasında günün yarışmacısı Emine kaç puan aldı? En Hamarat Benim Emine’nin menüsün de hangi yemekler vardı? 4 Nisan Pazartesi En Hamarat Benim Puan Durumu, En Hamarat Benim de bugün yarışan Emine’ye Kadir Ezildi kaç puan verdi? En Hamarat Benim 4 Nisan Pazartesi canlı puan durumu sizlerle yazımızda olacak. Detaylar haberimizde…

En Hamarat Benim Yarışmacıları

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim de bu hafta yarışmacıları program takipçileri tarafından merak ediliyor. FOX ekranların da hafta içi her gün yeni bölümleriyle izleyenleri ile buluşan En Hamarat Benim de her hafta beş yeni yarışmacı büyük ödül için kıyasıya mücadele veriyor. Evdeki hamaratlığına çok güvenenlerin yarışması Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim bu hafta da yeni yarışmacıları ile sizlerle olacak.

4 – 8 Nisan 2022 haftasın da En Hamarat Benim programında yarışacak olan isimler kimler olacak sizler için araştırdık. Bu hafta birbirinden renkli yarışmacıların yer alacağı En Hamarat Benim programında her gün bir yarışmacı evdeki hamaratlığını ekranlar karşısında izleyiciler ile buluşacak. Bu haftanın ilk günün de Emine hanımı, sonraki günler de ise Gamze, Nejla, Aslı ve Lilla gibi yarışmacılar En Hamarat Benim de bu hafta büyük ödül 15.000 TL için yarışacaklar.

4 Nisan Pazartesi En Hamarat Benim Puanları

En Hamarat Benim haftanın 1. gün yarışmacısı Emine hanım tarzı ve konuşmalarıyla insanların dikkatini çeken isimlerden. Bugün hamaratlığını sergileyecek olan Emine hanım ilk olarak yaptığı evin temizliğini Kadir Ezildi ile paylaştı. Daha sonra diğer yarışmacılarında katılımıyla mutfaktaki hamaratlığını gösteren Emine hanım program sonun da puanlandı. Emine hanıma verilen puanlar şöyle;

  • Gamze Hanım: 3 Puan
  • Nejla Hanım: 3 Puan
  • Aslı Hanım: 4 Puan
  • Lilla Hanım: 4 Puan

Emine hanımın aldığı toplam puan: 14

En Hamarat Benim 166. Bölüm İzle

Temizliğine, yemeklerine, misafirperverliğine kısacası hamaratlığa güvenenlerin yarışması En Hamarat Benim başlıyor. Ekranların sevilen sunucusu Kadir Ezildi’nin sunacağı “En Hamarat Benim” hafta içi her gün FOX ekranlarında yer alacak. Birbirinden eğlenceli ve becerikli beş yarışmacı önce temizlik dedektifimiz Kadir Ezildi’nin göz hapsinde kendi evlerinin temizliğini gösterecek. Evler pırıl pırıl olduktan sonra iş mutfakta hünerleri sergilemeye gelecek. Kendine güvenen hamarat yarışmacılarımız bu sefer çay saati için birbirinden nefis yiyecekler hazırlayacak. Haftanın finalinde de en yüksek puanı alan yarışmacımız büyük ödülün sahibi olacak.

Benzer İçerik: En Hamarat Benim 1 Nisan Cuma Puanları [Kim Birinci Oldu]

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler