Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

En Hamarat Benim 5 Nisan Salı Puan Durumu [Aslı]

5 Nisan Salı En Hamarat Benim Puanları açıklandı! FOX ekranların da yayınlan Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim de bugün yarışan Aslı kaç puan aldı? Haftanın ikinci gün yarışmacısı En Hamarat Benim Aslı kim? En Hamarat Benim 5 Nisan Salı Puan durumu sonuçları açıklandı mı? Kadir Ezildi kaç puan verdi? Aslı hanımın menüsün de hangi yemekler var? merak edilen tüm soruların cevapları haberimizde sizlerle.

En Hamarat Benim Aslı Kimdir?

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim de bugün yarışacak olan Aslı Terziyi sizlere tanıtacağız. İzleyenler tarafından merak edilen haftanın 2. gün yarışmacısı olarak karşımıza çıkan Aslı hanım hakkında bizde yaptığımız araştırma da bilgilerine ulaştık. Yaptığı iddialı açıklamalarla insanların dikkatlerini üzerine çeken Aslı hanım hakkında merak edilenler internet üzerinde En Hamarat Benim Aslı kimdir? En Hamarat Benim Aslı kaç yaşında? En Hamarat Benim Aslı nereli? gibi sorularla araştırılmaya başlandı.

En Hamarat Benim de 4 – 8 Nisan 2022 haftasının 2. gün yarışmacısı Aslı Terzi aslen Kastamonulu. 16 yıllık evli olan yarışmacımızın 1 tane oğlu bulunuyor. Ev hanımlığı yapan Aslı hanım 41 yaşında.

Aslı Terzi yaptığı açıklamada ”Her zaman sakinleşmek için temizlik yaparım sinirlendiğim zaman kendimi temizliğe adarım. Yemeği çok iyi yaparım kendime güveniyorum. Hamaratlığıma o kadar güveniyorum ki o yüzden buradayım” dedi.

5 Nisan Salı En Hamarat Benim Puanları

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim bugün haftanın 2. gün yarışmacısı Aslı Terzinin evine konuk oldu. Evini ekran başındaki izleyicilerle de paylaşan Aslı hanımın yaptığı temizlik Kadir Ezildi tarafından çok beğenildi. Askı hanıma yarışmaya iyi hazırlandığını söyleyen sunucumuz Kadir Ezildi ile birlikte tekrar evi elden geçirdikten sonra mutfağa geçip yemeği hazırladılar. Diğer yarışmacılarından katılımıyla yemekler yendi evin temizliğine bakıldı ve puanlamaya geçildi. Aslı hanıma program sonunda diğer yarışmacılar tarafından verilen puanlar;

  • Gamze Hanım: 3 Puan
  • Nejla Hanım: 2 Puan
  • Emine Hanım: 2 Puan
  • Lilla Hanım: 2 Puan

Aslı Terzi aldığı toplam puan: 9

En Hamarat Benim 167. Bölüm İzle

Temizliğine, yemeklerine, misafirperverliğine kısacası hamaratlığa güvenenlerin yarışması En Hamarat Benim başlıyor. Ekranların sevilen sunucusu Kadir Ezildi’nin sunacağı “En Hamarat Benim” hafta içi her gün FOX ekranlarında yer alacak. Birbirinden eğlenceli ve becerikli beş yarışmacı önce temizlik dedektifimiz Kadir Ezildi’nin göz hapsinde kendi evlerinin temizliğini gösterecek. Evler pırıl pırıl olduktan sonra iş mutfakta hünerleri sergilemeye gelecek. Kendine güvenen hamarat yarışmacılarımız bu sefer çay saati için birbirinden nefis yiyecekler hazırlayacak. Haftanın finalinde de en yüksek puanı alan yarışmacımız büyük ödülün sahibi olacak.

En Hamarat Benim Hafta İçi Her Gün 13.00’da FOX‘ta!

Benzer İçerik: En Hamarat Benim 4 Nisan Pazartesi Puanları [Emine]

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler