Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

En Hamarat Benim 6 Nisan Çarşamba Puanları [Nejla]

6 Nisan Çarşamba En Hamarat Benim Nejla yarışacak. En Hamarat Benim 6 Nisan Çarşamba Puanları sonucun da Nejla hanım kaç puan aldı? En Hamarat Benim de bugün yarışan Nejla hanımın menüsün de hangi yemek var? Kadir Ezildi haftanın 3. gün yarışmacısı olan Nejlaya kaç puan verdi? En Hamarat Benim Nejla hanım bugün yaptığı yemekten ve evin temizliğinden diğer yarışmacılardan kaç puan aldı? sorularının cevaplarını haberimizde derledik.

En Hamarat Benim Nejla Kimdir?

4 – 8 Nisan 2022 haftasının 3. günün de yarışacak olan isim belli oldu. Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim de bugün yarışacak olan Nejla Özdemir’i puanlama yapılamadan önce sizlere tanıtacağız. Hafta içinde yaptığı açıklamalarla dikkatleri üzerine çeken Nejla Özdemir bu haftanın kazanan ismi kendi olacağını belirmiş hamaratlığına çok güvendiğini dile getirmişti. Nejla Özdemir yaptığı açıklamalarda ”Çok temizim, çok titizim mutfakta oklavamı konuşturmaya geldim. Kendime çok güveniyorum büyük ödül benim olacak o yüzden geldim zaten kazanacağım” dedi.

En Hamarat Benim de Nejla Özdemir hakkında merak edilen En Hamarat Benim Nejla kimdir? En Hamarat Benim Nejla kaç yaşında? En Hamarat Benim Nejla nereli? gibi soruların cevaplarını araştırdık. Yaptığımız araştırmada En Hamarat Benim Nejla hanımın Aslen Erzincanlı olduğunu İstanbul da oturduğunu, 55 yaşında olan yarışmacının ev hanımı olduğunu öğrendik. 33 yıllık evli olan En Hamarat Benim Nejlanın 2 çocuğu bulunuyor.

6 Nisan Çarşamba En Hamarat Benim Puanları

Haftanın 3. gün yarışmacısı Nejla hanım bugün diğer yarışmacılardan ve Kadir Ezildi’den kaç puan aldı? insanlar tarafından merak ediliyordu. Oklavamı konuşturacağım kendi günüm de diyerek yarışmaya iddialı başlayacağını söyleyen Nejla Özdemir bugün yapılan puanlama da hamaratlığından kaç puan aldı?

  • Gamze Hanım: 2 Puan
  • Aslı Hanım: 1 Puan
  • Emine Hanım: 2 Puan
  • Lilla Hanım: 2 Puan

Nejla Özdemir Toplam Puanı: 7

En Hamarat Benim 168. Bölüm İzle

Temizliğine, yemeklerine, misafirperverliğine kısacası hamaratlığa güvenenlerin yarışması En Hamarat Benim başlıyor. Ekranların sevilen sunucusu Kadir Ezildi’nin sunacağı “En Hamarat Benim” hafta içi her gün FOX ekranlarında yer alacak. Birbirinden eğlenceli ve becerikli beş yarışmacı önce temizlik dedektifimiz Kadir Ezildi’nin göz hapsinde kendi evlerinin temizliğini gösterecek. Evler pırıl pırıl olduktan sonra iş mutfakta hünerleri sergilemeye gelecek. Kendine güvenen hamarat yarışmacılarımız bu sefer çay saati için birbirinden nefis yiyecekler hazırlayacak. Haftanın finalinde de en yüksek puanı alan yarışmacımız büyük ödülün sahibi olacak.

Benzer İçerik: En Hamarat Benim 5 Nisan Salı Puan Durumu [Aslı]

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler