Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

En Hamarat Benim 7 Nisan Perşembe Puan Durumu [Gamze]

7 Nisan Perşembe En Hamarat Benim de bugün Gamze hanım yarışacak. Yaptığı iddialı açıklamalarla yarışacağı gün merakla beklenen Gamze kaç puan aldı? FOX ekranlarının sevilerek izlenen programı Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim de yarışan Gamze kim? En Hamarat Benim 7 Nisan Perşembe puanları sonucunda Gamze hanım kaç puan aldı? 7 Nisan Perşembe En Hamarat Benim canlı puan durumu güncellenen yazımızla anı anında sizlerle olacak.

En Hamarat Benim Gamze Kimdir?

En Hamarat Benim 4 – 8 Nisan 2022 hafta yarışmacılarından Gamze Turan’ı puanlama öncesi sizlere tanıtacağız. Bu haftanın iddialı isimlerinden olan Gamze hanım yaptığı açıklamalar ile final de büyük ödülü kazanacağını kendine güveni tam olduğunu söylemişti. Diğer yarışmacıların gününde yaptığı yorumlar ile dikkatleri üzerine çeken Gamze hanım insanlar tarafından sosyal mecralarda ve internet arama motorlarından En Hamarat Benim Gamze kimdir? En Hamarat Benim Gamze nereli? En Hamarat Benim Gamze kaç yaşında? gibi sorularla araştırılmaya başlandı. Bugün hamaratlığını gösterecek Gamze hanım hakkında bizde merak edilen bu soruları yazımızda cevapladık.

Bu haftanın 4. gün yarışmacısı Gamze Turan aslen Karslı. 3 çocuk annesi olan yarışmacımız 10 yıllık evli. 28 yaşında olan Gamze Turan temizlik konusunda takıntıları olduğunu ve çok titiz birisiyim dedi.

7 Nisan Perşembe En Hamarat Benim Puanları

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim programının 169. bölümün de Gamze Turan ne kadar hamarat olduğunu bugün gösterecek. Ev temizliği konusunda oldukça hassa olduğunu yaptığı açıklama da dile getiren Gamze Turan’ın yaptığı temizlik diğer yarışmacılar tarafından merak ediliyordu. Her fırsatta çok titiz olduğunu dile getiren Gamze hanım yemek konusunda da oldukça kendine güveniyor. Bugün tüm hamaratlığını sergileyen Gamze Turan’a verilen puanlar şöyle;

  • Nejla Hanım: 1 Puan
  • Aslı Hanım: 2 Puan
  • Emine Hanım: 2 Puan
  • Lilla Hanım: 2 Puan

Gamze Hanımın Toplam Puanı: 7

En Hamarat Benim 169. Bölüm İzle

Temizliğine, yemeklerine, misafirperverliğine kısacası hamaratlığa güvenenlerin yarışması En Hamarat Benim başlıyor. Ekranların sevilen sunucusu Kadir Ezildi’nin sunacağı “En Hamarat Benim” hafta içi her gün FOX ekranlarında yer alacak. Birbirinden eğlenceli ve becerikli beş yarışmacı önce temizlik dedektifimiz Kadir Ezildi’nin göz hapsinde kendi evlerinin temizliğini gösterecek. Evler pırıl pırıl olduktan sonra iş mutfakta hünerleri sergilemeye gelecek. Kendine güvenen hamarat yarışmacılarımız bu sefer çay saati için birbirinden nefis yiyecekler hazırlayacak. Haftanın finalinde de en yüksek puanı alan yarışmacımız büyük ödülün sahibi olacak.

Benzer İçerik: En Hamarat Benim 6 Nisan Çarşamba Puanları [Nejla]

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler