Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

En Hamarat Benim Cuma 8 Nisan 2022 Puanları [Kim Birinci Oldu]

8 Nisan Cuma En Hamarat Benim Puanları sonucunda haftanın birincisi kim oldu? En Hamarat Benim de final günün de en yüksek puanı alarak bugün kim kazandı? Haftanın 5. günüde yarışan Lilya hanım kaç puan aldı? Kadir Ezildi ile sevilerek izlenen En Hamarat Benim 8 Nisan puan durumu program severler tarafından merak ediliyor. En Hamarat Benim bugün kim kazandı? En Hamarat Benim bugün kim birinci oldu? İşte detaylar…

En Hamarat Benim Lilya Kimdir?

Haftanın final günü yarışmacısı Lilya hanım insanlar tarafından araştırılmaya başlandı. Konuşmasıyla ve ismiyle insanların dikkatini çeken Lilya Guzieva bu haftanın iddialı isimlerinden. Ülkesinin yemeklerini bu program da diğer yarışmacılar ve ekrandakilerle paylaşacak olan En Hamarat Benim de Lilya hanım insanlar tarafından internet arama motorlarında En Hamarat Benim Lilya kimdir? En Hamarat Benim Lilya nereli? En Hamarat Benim Lilya kaç yaşında? gibi sorularla aranmaya başlandı.

Aslen Özbekistan vatandaşı olduğunu söyleyen Lilya hanım Kırım Tatarlı. 48 yaşında olan yarışmacımız Müzik öğretmeni ve hasta bakıcı. 5 çocuk annesi olan Lilya Guzieva 8 senedir İstanbul da yaşıyor.

En Hamarat Benim 8 Nisan Cuma Puan Durumu [Lilya]

En Hamarat Benim de bugün kendi yöresine has yemekler ile yarışan En Hamarat Benim Lilya hanımın aldığı puanlar izleyenler tarafından heyecanla bekleniyor. Özbekistan yöresine ait yemek menüsüyle hamaratlığını gösteren En Hamarat Benim Lilya diğer yarışmacılardan ve Kadir Ezildi’den kaç puan aldı? İşte cevabı..

  • Nejla Hanım: 2 Puan
  • Aslı Hanım: 4 Puan
  • Emine Hanım: 3 Puan
  • Gamze Hanım: 3 Puan

Lilya Hanımın Toplam Puanı: 12

En Hamarat Benim Bu Hafta Kim Kazandı?

Hafta boyunca büyük ödül 15.000 TL ‘yi kazanmak için kıyasıya mücadele en yarışmacılar ve onları izleyen ve takip eden insanların merakla beklediği gün geldi. 8 Nisan Cuma yarışmacısı Lilya hanımın da puanlamasının ardından Kadir Ezildi’nin de verdiği puanları açıklamasının ardından En Hamarat Benim de 4 – 8 Nisan 2022 haftasının kazanan ismi netlik kazandı.

  • Nejla Hanım: 7 Puan
  • Aslı Hanım: 9 Puan
  • Emine Hanım: 14 Puan
  • Lilla Hanım: 12 Puan
  • Gamze Hanım: 7 Puan

En Hamarat Benim bu haftanın birincisi Emine hanım oluyor.

En Hamarat Benim 170. Bölüm İzle

Temizliğine, yemeklerine, misafirperverliğine kısacası hamaratlığa güvenenlerin yarışması En Hamarat Benim başlıyor. Ekranların sevilen sunucusu Kadir Ezildi’nin sunacağı “En Hamarat Benim” hafta içi her gün FOX ekranlarında yer alacak. Birbirinden eğlenceli ve becerikli beş yarışmacı önce temizlik dedektifimiz Kadir Ezildi’nin göz hapsinde kendi evlerinin temizliğini gösterecek. Evler pırıl pırıl olduktan sonra iş mutfakta hünerleri sergilemeye gelecek. Kendine güvenen hamarat yarışmacılarımız bu sefer çay saati için birbirinden nefis yiyecekler hazırlayacak. Haftanın finalinde de en yüksek puanı alan yarışmacımız büyük ödülün sahibi olacak.

Benzer İçerik: En Hamarat Benim 7 Nisan Perşembe Puan Durumu [Gamze]

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 1]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler