Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

En Hamarat Benim Pazartesi 11 Nisan 2022 Puanları [Merve]

11 Nisan Pazartesi En Hamarat Benim de Merve hanım yarıştı. En Hamarat Benim 11 Nisan Pazartesi günü yarışan Merve hanımın menüsün de ne vardı? En Hamarat Benim Merve kaç puan aldı? Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim programında bugün yarışan Merve hanım kim? En Hamarat Benim bu hafta yarışmacıları 11 Nisan 2022? Hafta içi her gün FOX ekranlarında sevilerek izlenen En Hamarat Benim de puan durumu canlı olarak bugün sizlerle olacak.

En Hamarat Benim Merve Kimdir?

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim hafta içi her gün yeni yarışmacıları ve yeni bölümleriyle ekranlarda olmaya devam ediyor. Bu hafta da birbirinden eğlenceli yarışmacıların olduğu En Hamarat Benim de haftanın ilk günü yarışmacısı Merve Demirtaş kim olduğu izleyenler tarafından merak ediliyor. Merve hanım bu haftanın iddialı isimlerinden biri olarak dikkatleri çekiyor. Güler yüzü ve hanımefendiliği ile bu hafta büyük ödül için yarışacak olan Merve hanım hakkında merak edilenleri araştırdık. En Hamarat Benim Merve Kimdir? En Hamarat Benim Merve kaç yaşında? En Hamarat Benim Merve nereli? gibi soruların cevapları yazımızda.

  • 34 Yaşında
  • Ev Hanımı
  • Edirneli
  • Evli
  • 3 Çocuk Annesi
  • 14 Yıllık Evli

En Hamarat Benim 11 Nisan Pazartesi Puan Durumu

En Hamarat Benim de haftanın birinci gün yarışmacısı Merve hanım bugün Tavuklu Düğün Çorbası, İçli Köfte, Patates Yatağında Rosto, Pirinç Pilavı, Mevsim Salata ve Cevizli Baklava menüsü ile diğer yarışmacıları ağırladı. Mutfakta oldukça becerikli olduğunu söyleyen Merve hanım yaptığı bu menüden ve evin temizliğinden kaç puan aldı?

  • Nargül Hanım: 3 Puan
  • Sema Hanım: 3 Puan
  • Servet Hanım: 2 Puan
  • Mustafa Bey: 4 Puan

Merve Hanımın aldığı toplam puan: 12

En Hamarat Benim 171. Bölüm İzle

Temizliğine, yemeklerine, misafirperverliğine kısacası hamaratlığa güvenenlerin yarışması En Hamarat Benim başlıyor. Ekranların sevilen sunucusu Kadir Ezildi’nin sunacağı “En Hamarat Benim” hafta içi her gün FOX ekranlarında yer alacak. Birbirinden eğlenceli ve becerikli beş yarışmacı önce temizlik dedektifimiz Kadir Ezildi’nin göz hapsinde kendi evlerinin temizliğini gösterecek. Evler pırıl pırıl olduktan sonra iş mutfakta hünerleri sergilemeye gelecek. Kendine güvenen hamarat yarışmacılarımız bu sefer çay saati için birbirinden nefis yiyecekler hazırlayacak. Haftanın finalinde de en yüksek puanı alan yarışmacımız büyük ödülün sahibi olacak.

Benzer İçerik: En Hamarat Benim Cuma 8 Nisan 2022 Puanları [Kim Birinci Oldu]

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 1]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler