Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

En Hamarat Benim Puan Durumu 14 Nisan 2022 [Sema]

14 Nisan Perşembe En Hamarat Benim de bugün Sema hanım yarışacak. Yaptığı iddialı açıklamalarla yarışacağı gün merakla beklenen Sema kaç puan aldı? FOX ekranlarının sevilerek izlenen programı Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim de yarışan Sema kim? En Hamarat Benim 14 Nisan Perşembe puanları sonucunda Sema hanım kaç puan aldı? 14 Nisan Perşembe En Hamarat Benim canlı puan durumu güncellenen yazımızla sizlerle olacak.

En Hamarat Benim Sema Kimdir?

En Hamarat Benim 11 – 15 Nisan 2022 hafta yarışmacılarından Sema Çam’ı puanlama öncesi sizlere tanıtacağız. Bu haftanın iddialı isimlerinden olan Sema hanım yaptığı açıklamalar ile final de büyük ödülü kazanacağını kendine güveni tam olduğunu söylemişti. Diğer yarışmacıların gününde yaptığı yorumlar ile dikkatleri üzerine çeken Sema hanım insanlar tarafından sosyal mecralarda ve internet arama motorlarından En Hamarat Benim Sema kimdir? En Hamarat Benim Sema nereli? En Hamarat Benim Sema kaç yaşında? gibi sorularla araştırılmaya başlandı. Bugün hamaratlığını gösterecek Sema hanım hakkında bizde merak edilen bu soruları yazımızda cevapladık.

  • Aslen Ordu Ünyeli
  • 27 Yıllık evli
  • 45 yaşında
  • Temizlik görevlisi
  • 2 çocuk annesi

14 Nisan Perşembe En Hamarat Benim Puanları

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim programının 174. bölümün de Sema Çam ne kadar hamarat olduğunu bugün gösterecek. Ev temizliği konusunda oldukça hassa olduğunu yaptığı açıklama da dile getiren Sema Çam’ın yaptığı temizlik diğer yarışmacılar tarafından merak ediliyordu. Her fırsatta çok titiz olduğunu dile getiren Sema hanım yemek konusunda da oldukça kendine güveniyor. Bugün tüm hamaratlığını sergileyen Sema’ya verilen puanlar şöyle;

  • Merve Hanım: 4 Puan
  • Nargül Hanım: 3 Puan
  • Servet Hanım: 3 Puan
  • Mustafa Bey: 4 Puan

Sema Çam’ın aldığı toplam puan: 14

En Hamarat Benim 174. Bölüm İzle

Temizliğine, yemeklerine, misafirperverliğine kısacası hamaratlığa güvenenlerin yarışması En Hamarat Benim başlıyor. Ekranların sevilen sunucusu Kadir Ezildi’nin sunacağı “En Hamarat Benim” hafta içi her gün FOX ekranlarında yer alacak. Birbirinden eğlenceli ve becerikli beş yarışmacı önce temizlik dedektifimiz Kadir Ezildi’nin göz hapsinde kendi evlerinin temizliğini gösterecek. Evler pırıl pırıl olduktan sonra iş mutfakta hünerleri sergilemeye gelecek. Kendine güvenen hamarat yarışmacılarımız bu sefer çay saati için birbirinden nefis yiyecekler hazırlayacak. Haftanın finalinde de en yüksek puanı alan yarışmacımız büyük ödülün sahibi olacak.

Benzer İçerik: En Hamarat Benim 13 Nisan 2022 Puan Durumu [Nargül]

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler