Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

En Hamarat Benim Puan Durumu 29 Nisan Cuma (Necla)

En Hamarat Benim 29 Nisan Cuma günü yarışmacısı olarak Necla hanım FOX ekranları karşısında ne kadar hamarat olduğunu gösterecek. Bu haftanın iddialı isimlerinden biri olan Necla hanım kaç puan aldı? En Hamarat Benim kim birinci oldu bu hafta? Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim kim kazandı? Hafta içi her gün yeni bölümleriyle sizlerle olmaya devam ediyor.

En Hamarat Benim Necla Kimdir?

En Hamarat Benim de bu haftanın final günün de yarışacak olan Necla İdikurt’u Puanlama öncesi sizlere tanıtacağız. Adanalı yarışmacıların yarıştığı bu hafta da 4 kadın yarışmacıdan biri olan Necla İdikurt iddialı konuşmaları ile ve verdiği puanlar ile izleyenlerin dikkatini çeken isimlerden biri olmuştu. Hafta başında yaptığı konuşmada ”Kıyı köşe temizlik yaparım, her hafta genel temizlik yaparım, sonuna kadar temizliğimin arkasındayım. Benim evime gelen bir lokma kir göremez. 10 dakika içinde hamur yoğurup el açması yufka yapıyorum 1 saat için de 3-4 çeşit yemeği çıkartıyorum. 4 çocuğumu tek başıma büyütüyorum benden hamaratı var mı” dedi.

  • 37 Yaşında
  • Temizlik personeli
  • 7 Yıldır eşinden ayrı
  • 4 çocuk annesi

En Hamarat Benim Puan Durumu (Necla)

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim de bugün Necla hanım yarıştı. 4 çocuğunu tek başına büyüten Necla hanım evde ne kadar hamarat olduğunu gösterdi. Yaptığı yemekler ve temizliği ile izleyenlerden tam not alan yarışmacılardan biri olan Necla hanıma bugün verilen puanlar şöyle;

  • Zeynep Hanım: 4 Puan
  • Onur Bey: 2 Puan
  • Güllü Hanım: 3 Puan
  • Kamilla Hanım: 2 Puan

Necla Toplam Puan: 11

En Hamarat Benim Kim Birinci Oldu?

En Hamarat Benim de bu haftanın birincisi kim oldu? Hafta içi her gün yeni bölümleriyle ve yeni yarışmacılarıyla FOX ekranlarında olan Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim de Necla hanımın da puanlanmasının ardından bugün kazanan netlik kazanacak. Evdeki hünerlerinden mutfaktaki hamaratlığına kadar puanlanan yarışmacılar final günün de büyük ödülü kazanmak istiyorlar. Büyük ödül 15.000 TL için verdikleri mücadele FOX ekranların izleyenleri ile buluşuyor. Bu haftanın en yüksek puanını alarak kazanan yarışmacısı ise;

Kadir Ezildi ile En Hamarat Benim de bu haftanın birincisi Güllü Hanım oluyor.

En Hamarat Benim 185. Bölüm İzle

Temizliğine, yemeklerine, misafirperverliğine kısacası hamaratlığa güvenenlerin yarışması En Hamarat Benim bugün yeni bölümüyle başlıyor. Ekranların sevilen sunucusu Kadir Ezildi’nin ile En Hamarat Benim hafta içi her gün FOX ekranlarında yer alacak. Birbirinden eğlenceli ve becerikli 5 yarışmacı önce sunucu Kadir Ezildi’nin göz hapsinde kendi evlerinin temizliğini gösterecek. Evler pırıl pırıl olduktan sonra iş mutfakta hünerleri sergilemeye gelecek. Kendine güvenen hamarat yarışmacılar bu sefer çay saati için birbirinden nefis yiyecekler hazırlayacak. Hafta boyunca en yüksek puanı alan yarışmacı büyük ödül 15.000 TL’nin sahibi olacak.

Benzer İçerik: En Hamarat Benim 28 Nisan 2022 Puan Durumu (Kamilla)

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler