Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Exxen Kısmetse Olur 1. Bölüm Full İzle

Kısmetse Olur Exxen de yayınlanmaya başlayacak. Kanal D ekranlarında yayınlanan Kısmetse Olur programı artık Exxen platformuna taşınıyor. Kısmetse Olur Exxen de izlemek isteyenler Exxen üyelikleri sayesinde keyifle izleyebilir.

Kısmetse Olur 2022 Exxen

2022 yarışmacıları EXXEN kimdir? 2017 yılında yayınlanan Kısmetse Olur evlilik programı yeniden yayına başlamıştır. Her bölümüyle skandala yol açan Kısmetse Olur evlilik programı 2022 sezonunun yarışmacılarını, hangi kanalda ve ne zaman başlayacaklarını sizlerle paylaşalım.

Kısmetse Olur 2022 yarışmacıları kimlerdir?

2022 Kısmetse Olur programına eski oyuncuların yanı sıra yeni oyuncular da katılacak ve programa yeni bir canlılık kazandırmak ümidiyle. Gösteriden çıkan herkes Kısmetse Olur dizisinin kurgu olduğunu ilan etti ancak gösteri sadece bir evli çiftle sona erdi. Programa katılan Nur Erkoç ve Batuhan, evlenip ödül kazandıktan sonra Kısmetse Olur programından ayrıldı. Bazıları evliliklerinin sahte olduğunu söylerken, kızlarının doğumuyla çiftin evliliğinin gerçek olduğu ortaya çıktı.

Kısmetse Olur Exxrn İzle

Kısmetse Oluyor dizisi ilk olarak 2017 yılında ekrana gelmiş ve 2 sezon boyunca Kanal D ekranlarında ekrana gelmişti. Kadın kendilerine en uygun eşleri seçmek için burada vakit geçiriyorlar. Amaç evlenmek iken, daha çok çekişmeler, çekişmeler ve entrikalar da vardı. RTÜK, Kısmetse Olur varken evlilik programlarını yasakladı.

Neyse ki şov yayınlanmadı çünkü evlilik şovları yasaklandı. Ancak Kısmetse Olur dizisinin dijital platformlarda yayınlanacağı söyleniyor. 2022 sezonu Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu EXXEN platformunda yayınlanabilecek.

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler