Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Exxen Kısmetse Olur Yarışmacıları 2022

Exxen platformunda yayınlanması planlanan Kısmetse olur programını yarışmacıları belli oldu mu? Meraklı bekleyiş başladı.

Daha öncesinde Kanal D ekranlarında yayınlanan ve milyonlarca kez izlenen Kısmetse Olur programı Exxen platformuna geçtiği iddia ediliyor. Daha henüz yayın tarihi bile belli olmayan Exxen Kısmetse olurun yarışmacıları belli olup olmadığı araştırılıyor.

Kısmetse Olur 2022 yarışmacıları daha henüz netlik kazanmadı.

Exxen Kısmetse Olur 2022

2022 Kısmetse Olur programına eski oyuncuların yanı sıra yeni oyuncular da katılacak ve programa yeni bir canlılık kazandırmak ümidiyle. Gösteriden çıkan herkes Kısmetse Olur dizisinin kurgu olduğunu ilan etti ancak gösteri sadece bir evli çiftle sona erdi. Programa katılan Nur Erkoç ve Batuhan, evlenip ödül kazandıktan sonra Kısmetse Olur programından ayrıldı. Bazıları evliliklerinin sahte olduğunu söylerken, kızlarının doğumuyla çiftin evliliğinin gerçek olduğu ortaya çıktı.

Kısmetse Olur Exxen İzle

Kısmetse Oluyor dizisi ilk olarak 2017 yılında ekrana gelmiş ve 2 sezon boyunca Kanal D ekranlarında ekrana gelmişti. Kadın kendilerine en uygun eşleri seçmek için burada vakit geçiriyorlar. Amaç evlenmek iken, daha çok çekişmeler, çekişmeler ve entrikalar da vardı. RTÜK, Kısmetse Olur varken evlilik programlarını yasakladı.

Neyse ki şov yayınlanmadı çünkü evlilik şovları yasaklandı. Ancak Kısmetse Olur dizisinin dijital platformlarda yayınlanacağı söyleniyor. 2022 sezonu Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu EXXEN platformunda yayınlanabilecek.

Onur Demirbaş resmi hesabından bu mesajı yayınlamıştı. İlerleyen günlerde programın tarihi ve oyuncuları netlik kazanması bekleniyor.

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 4]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler