Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Gelin Evi 21 Nisan Perşembe Puan Durumu [Cemile]

21 Nisan Perşembe Gelin Evi Puanları açıklandı mı? Nakaralı gelinlerin yarıştığı bu hafta da Cemile gelin diğer yarışmacılardan kaç puan aldı? 21 Nisan 2022 Perşembe günü yapılan puanlama da Gelin Evi Cemile kaç puan topladı? Aslı Hünel bugün kaç puan verdi? Gelin Evi 21 Nisan Perşembe Puanları, Gelin Evi Cemile kim? Gelin Evi canlı puan durumu sizlerle.

Gelin Evi Cemile Kimdir?

Hafta içi her gün Show TV ekranların da sevilerek izlenen yeni gelinlerin yarıştığı Gelin Evi programı yeni bölümüyle bugün ekranlarda izleyenler ile buluşacak. 18 – 22 Nisan haftasının 4. günün de Gelin Evi programında Cemile gelin yarışacak. Puanlama öncesi Cemile gelin hakkında merak edilen Gelin Evi Cemile kimdir? Gelin Evi Cemile kaç yaşında? Gelin Evi Cemile nereli? gibi sorular insanlar tarafından merak edilemeye başlanmış ve internet ortamında araştırılmaya başlanmış. Bizde Cemile gelin hakkında bir araştırma yaptık ve kendisi hakkında ulaştığımız bilgiler şöyle;

  • Aslen Ankaralı
  • Ankara Pursaklar da yaşıyor
  • 25 Yaşında
  • 8 Yıllık Evli
  • Ev Hanımı

21 Nisan Perşembe Gelin Evi Puanları

Gelin Evi’nin 843. Bölümünde; 25 yaşında, 8 senelik evli Cemile’nin evine konuk olundu. Cemile Hanım’ın çeyizleri serilerek, düğün görüntüleri izlenerek, ev dekorasyonu ve iftar için hazırladığı sunumları yorumlandı.

Aslı Hünel’in sunumuyla bugün ekranlara gelen Gelin Evi programın da Cemile gelin diğer yarışmacılar tarafından puanlandı. Çeyizlerinden sunumuna mutfak düzeninden düğün videolarına kadar diğer gelinler tarafından yorumlanan ve son olarak puan verilen Cemile gelin kaç puan aldı?

  • Libas Gelin: 7 Puan
  • Filiz Gelin: 6 Puan
  • Ezgi Gelin: 5 Puan
  • Ayşe Gelin: 4 Puan
  • Aslı Hünel: 8 Puan

Cemile Gelinin Aldığı Toplam Puan: 30

Gelin Evi 843. Bölüm İzle

Mutfaktaki hünerlerinden gelenek göreneklerine kadar her konuda kıyasıya bir mücadeleye girmeye hazır yeni evli gelinler, bu program tam size göre. Evlilik teklifleri, düğünler, altınlar, çeyizler ve daha fazlası bu eşsiz programda sizleri bekliyor. Her gün birbirinin evlerine konuk olacak beş yeni gelin, final günü 10 Çeyrek Altın’ı kazanmak için kıyasıya yarışıyor.

Benzer İçerik: Gelin Evi 20 Nisan Çarşamba Puan Durumu [Ezgi]

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler