Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Gelin Evi 22 Nisan Cuma Kim Birinci Oldu? Libas Kaç Puan Aldı?

Gelin Evi Kim Birinci Oldu Bu Hafta? Show TV ekranların da yayınlanan Gelin Evi programın da bu haftanın kazanan gelini kim oldu? Hafta içi her gün bir gelinin yarıştığı Gelin Evi birincisi kim oldu? Ankaralı gelinlerin yarıştığı Gelin Evi 18 – 22 Nisan 2022 haftasının birincisi kim? Aslı Hünel’in sunumuyla bu hafta Gelin Evi kim kazandı? Merak edilen soruların cevaplarına haberimizden ulaşabilirsiniz.

Gelin Evi Libas Kimdir?

Aslı Hünel ile Gelin Evi programın da final günün de yarışacak isim Libas gelin oldu. Bu haftanın dikkat çeken isimlerinden olan Libas hanımı puanlama öncesi sizlere tanıtacağız. Oldukça iddialı bir yarışmacı olduğunu diğer gelinlerin evinde yaptığı yorumlar ile gösteren Libas Meryem büyük ödül için final günün de yarıştı.

Gelin Evi’nin final günün de izleyenler karşısına çıkan Libas Aslen Yozgatlı, 26 yaşında, 8 aylık evli Libas Meryem Harita Mühendisliği mezunu ama şuan ev hanımı.

22 Nisan Gelin Evi Puan Durumu (Libas)

Bu haftanın beşinci gün yarışmacısı olarak Libas Meryem’in çeyizleri serilerek, düğün görüntüleri izlenerek, ev dekorasyonu ve iftar için hazırladığı sunumları yorumlandı. Yapılan yorumların ardından Libas gelinin puanlamasına geçildi. Diğer gelinler ve sunucu Aslı Hünel tarafından Libas Meryem’e verilen puanlar şu şekilde?

  • Cemile Gelin: 10 Puan
  • Filiz Gelin: 10 Puan
  • Ezgi Gelin: 6 Puan
  • Ayşe Gelin: 7 Puan
  • Aslı Hünel: 9 Puan

Libas Gelinin Aldığı Toplam Puan: 42

Gelin Evi Haftanın Birincisi Kim Oldu?

Ankaralı gelinlerin yarıştığı bu hafta da Gelin Evin de kim birinci oldu? Libas gelinin de puanlanmasının ardından netlik kazanan Gelin Evi birincisi Aslı Hünel tarafından ekran başındakilerle paylaşıldı. Program severler tarafından heyecanla beklenen final günün de Gelin Evi yarışmasında hafta boyunca alınan toplam puanlar şöyle;

  • Cemile Gelin: 30 Puan
  • Filiz Gelin: 39 Puan
  • Ezgi Gelin: 45 Puan
  • Ayşe Gelin: 31 Puan
  • Libas Gelin: 42 Puan

Toplam puanlara bakıldığın da bu haftanın en yüksek puanını alan Ezgi Gelin 10 çeyrek altını kazanmaya en yakın yarışmacı olarak gözüküyor. Libas gelinin de puanlanmasının ardından sonuç belli oldu.

Gelin Evi 18 – 22 Nisan haftasında birinci olan isim Ezgi gelin oluyor.

Gelin Evi 844. Bölüm İzle

Mutfaktaki hünerlerinden gelenek göreneklerine kadar her konuda kıyasıya bir mücadeleye girmeye hazır yeni evli gelinler, bu program tam size göre. Evlilik teklifleri, düğünler, altınlar, çeyizler ve daha fazlası bu eşsiz programda sizleri bekliyor. Her gün birbirinin evlerine konuk olacak beş yeni gelin, final günü 10 Çeyrek Altın’ı kazanmak için kıyasıya yarışıyor.

Benzer İçerik: Gelin Evi 21 Nisan Perşembe Puan Durumu [Cemile]

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler