Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Gelin Evi 26 Nisan Salı Puanları, Ayşe Kaç Puan Aldı?

26 Nisan Salı Gelin Evi Puan Durumu program severler tarafından merakla bekleniyordu. Hafta içi Show TV ekranların da yeni bölümleriyle izleyiciler ile buluşan Gelin Evi 26 Nisan Salı günü yarışan Ayşe diğer gelinlerden kaç puan adlı? Güzel sunucu Aslı Hünel bugün yarışan Ayşe geline kaç puan verdi? Gelin Evi programında bu haftanın ikinci günün de Ayşe toplam kaç puan aldı? Merak edilen tüm soruların cevaplarına yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Gelin Evi Puan Durumu 26 Nisan 2022

Gelin Evi’nin 846. Bölümünde; 27 yaşında, 1,5 yıllık evli Ayşe Yılmaz Koç’un evine konuk olundu. Ayşe Hanım’ın çeyizleri serilerek, düğün görüntüleri izlenerek, ev dekorasyonu ve iftar için hazırladığı sunumları yorumlandı.

Show TV ekranlarında yayınlanan Gelin Evi programında bu haftanın ikinci günün de yarışan Ayşe gelinin kaç puan aldığı izleyenler tarafından merak ediliyor. Bugün yaptığı sunumlardan, yemeklerden, ev düzeninden ve düğün videolarından puanlanan Ayşe gelin diğer yarışmacılar tarafından önce yorumlandı sonra puanlandı. Gelin Evi ikinci gün yarışmacısı Ayşe geline verilen puanlar şöyle;

Gelin Evi 846. Bölüm İzle

Aslı Hünel’in sunumuyla Gelin Evi hafta içi her gün 12.00’de Show TV’de başlıyor. Mutfaktaki hünerlerinden gelenek göreneklerine kadar her konuda kıyasıya bir mücadeleye girmeye hazır yeni evli gelinler, bu program tam size göre. Evlilik teklifleri, düğünler, altınlar, çeyizler ve daha fazlası bu eşsiz programda sizleri bekliyor. Her gün birbirinin evlerine konuk olacak beş yeni gelin, final günü 10 Çeyrek Altın’ı kazanmak için kıyasıya yarışıyor.

Benzer İçerik: Gelin Evi Ayşe Kimdir? Nereli Ve Kaç Yaşında?

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler