Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Gelin Evi 28 Nisan Perşembe Puan Durumu (Seda)

Gelin Evi bu hafta da Bursalı gelinlere konuk olmaya devam ediyor. Hafta içi her gün yeni bölümüyle izleyenler ile buluşan Gelin Evi yemek programında yeni evli gelinler büyük ödül için kıyasıya mücadele veriyor. Güzel sanatçı Aslı Hünel’in sunumuyla Gelin Evi Show TV ekranlarında bugün yarışan Seda gelin diğer yarışmacılardan kaç puan aldığı program takipçileri tarafından araştırılıyor.

Gelin Evi Seda Kimdir?

2022 yılının 25 – 29 Nisan haftası yarışmacılarından biri olan Seda gelini puanlama öncesi sizlere kısaca tanıtacağız. Yarışmaya Bursa Osmangazi’den katılan Seda aslen de Bursalı. Haftanın iddialı isimlerinden biri olan Seda gelin 28 yaşında. Çalışma ekonomisi mezunu olan yarışmacımız şuanda ev hanımı.

Yaptığı yorumlar ve verdiği puanlar ile insanların dikkatlerini üzerine çeken Seda gelin 9 aylık yeni evli. Günümüz de sosyal medya uygulamalarından en çok tercih edilen İnstagramı oldukça aktif kullanıyor. Yaptığı paylaşımlar takipçileri tarafından oldukça çok beğeni alıyor ve yorum yapılıyor.

Gelin Evi Puan Durumu 28 Nisan Perşembe

Gelin Evi programının 848. bölümünde Seda gelin ekranlarda izleyenler ile buluştu. Bu haftanın iddialı isimlerinden biri olan Seda gelinin evine konuk olundu. Seda Hanım’ın çeyizleri serilerek, düğün görüntüleri izlenerek, ev dekorasyonu ve iftar için hazırladığı sunumları yorumlandı ve puanlandı. Program sonunda Seda geline verilen puanlar şöyle;

  • Fadime Gelin: 6 Puan
  • Ayşe Gelin: 7 Puan
  • Esra Gelin: 4 Puan
  • Merve Gelin: 4 Puan
  • Aslı Hünel: 8 Puan

Seda Toplam Puan: 29

Gelin Evi 848. Bölüm İzle

Mutfaktaki hünerlerinden gelenek göreneklerine kadar her konuda kıyasıya bir mücadeleye girmeye hazır yeni evli gelinler, bu program tam size göre. Evlilik teklifleri, düğünler, altınlar, çeyizler ve daha fazlası bu eşsiz programda sizleri bekliyor. Her gün birbirinin evlerine konuk olacak beş yeni gelin, final günü 10 Çeyrek Altın’ı kazanmak için kıyasıya yarışıyor.

Benzer İçerik: Gelin Evi Puan Durumu 27 Nisan 2022

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler