Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Gelin Evi 4 Nisan Pazartesi Puanları | Bugün

Gelin Evi 4 Nisan Pazartesi Puanları açıklanmasının ardından izleyenler bugün yarışan gelinin kaç puan aldığını merak etmeye başladılar. Hafta içi Show TV ekranlarının sevilerek izlenen programı Gelin Evi bugün yapılan puanlama insanlar tarafından araştırılmaya başlandı. 830. bölümle ekranlara gelecek olan Gelin Evi programında yarışan gelin kaç puan aldı? Aslı Hünel kaç puan verdi? tüm merak edilen soruların cevapları yazımızda.

Gelin Evi 830. Bölüm İzle

Ramazan ayının girmesiyle birlikte programın asıl olacağı devam edip etmeyeceği izleyenler tarafından merak ediliyordu. Final günün de yayınlanan yeni bölüm fragmanıyla programın hafta içi her gün aynı saatinde başlayacağı ve kaldığı yerden devam edeceği anlaşıldı. Böylece sevilerek izlenen Gelin Evi yarışması yeni gelinleriyle birlikte bugün 12:30 ekranlarda yeni bölümüyle izleyicileri ile buluşacak.

Aslı Hünel’in sunumuyla Show TV ekranların da sevilerek izlenen ve takip edilen yeni evli gelinlerin yarıştığı Gelin Evi programın da bugün yayınlanan bölüm de neler yaşandı izleyenler tarafından internet ortamında ve sosyal medya da araştırılmaya başlandı. Bugün yapılan puanlama da haftanın 1. gün yarışmacısı gelinin aldığı puanları sizler için yazımızda derledik.

 

4 Nisan Pazartesi Gelin Evi Puan Durumu

Gelin Evi programında bugün yayınlanan yeni bölümde yarışan gelin diğer yarışmacıları konuk etti. İlk olarak kahve sunumu yapan gelinimiz daha sonra mutfağını ve çeyiz odasını ekran başında olan Gelin Evi izleyenlerine ve diğer yarışmacılara açtı. Daha sonra hazırladığı masaya geçen yarışmacımız ve diğer gelinler yapılan yemeklerin tatlarına baktılar. Son olarak puanlamak üzere salona geçen diğer yarışmacılar yorumlarını yaptıktan sonra puanlarını verdiler.

  • Yeşim Gelin: 5 Puan
  • Pınar Gelin: 8 Puan
  • Gözde Gelin: 5 Puan
  • Nurgül Gelin: 7 Puan
  • Aslı Hünel: 8 Puan

Busenur Gelinin Toplam Puanı: 33

Gelin Evi 830. Bölüm İzle

Mutfaktaki hünerlerinden gelenek göreneklerine kadar her konuda kıyasıya bir mücadeleye girmeye hazır yeni evli gelinler, bu program tam size göre. Evlilik teklifleri, düğünler, altınlar, çeyizler ve daha fazlası bu eşsiz programda sizleri bekliyor. Her gün birbirinin evlerine konuk olacak beş yeni gelin, final günü 10 Çeyrek Altın’ı kazanmak için kıyasıya yarışıyor.

Benzer İçerik: Gelin Evi 1 Nisan Cuma Puanları [Vildan] Kim Birinci Oldu?

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler