Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Gelin Evi 6 Nisan Çarşamba Puanları [Gözde]

6 Nisan Çarşamba Gelin Evin de Gözde gelin yarışacak. Gelin Evi 6 Nisan Çarşamba Puanları sonuçları belli oldu mu? Aslı Hünel bugün yarışan Yeşime kaç puan verdi? Gelin Evi Gözdenin menüsünde hangi yemek var? Gelin Evi Gözde kim? Show TV ekranların da yayınlanan Gelin Evi programında bugün hangi gelin yarıştı? Merak edilen tüm soruların cevapları yazımızda sizlerle.

Gelin Evi Gözde Kimdir?

Her hafta 5 yeni gelinin yarıştığı Gelin Evi programında bu hafta yarışmacılarından Gözde gelini puanlama öncesi sizlere tanıtacağız. Tarzıyla ve konuşmalarıyla izleyenlerin dikkatini çeken Gözde gelin bugün diğer yarışmacıları konuk edecek. Yaptığı iddialı açıklamalarla bu haftaya damga vuran isimlerinden biri olan Gözde hakkında insanlar Gelin Evi Gözde kimdir? Gelin Evi Gözde kaç yaşında? Gelin Evi Gözde nereli? gibi soruları internette arama motorlarında araştırmaya başladı.

Gelin Evi Gözde hakkın da yaptığımız araştırma da bizde merak edilen bu soruların cevaplarına ulaştık. Yarışmaya İstanbul Bağcılardan katılan Gözde aslen Bulgaristan göçmeni. 31 yaşında olan yarışmacımız 5 aylık evli. Daha önce satış direktörlüğü yapan gelinimiz şuan ev hanımı.

6 Nisan Çarşamba Gelin Evi Puanları

Haftanın 3. günün de Gözde geline konuk olan Aslı Hünel ve diğer yarışmacılar bugün yapılan puanlama öncesinde evin, mutfağın dekorasyonuna, çeyizine ve yaptığı yemeklere puan vermek üzere bir göz gezdirdiler. Oldukça iddialı bir yarışmacı olarak karşımıza çıkan Gözde program sonunda diğer gelinler tarafından önce yorumlandı daha sonra puanlar verildi. Gözde diğer gelinlerden ve Aslı Hünel’den kaç puan aldı program severler tarafından araştırılmaya başlandı.

  • Buse Nur Gelin: 4 Puan
  • Pınar Gelin: 5 Puan
  • Yeşim Gelin: 4 Puan
  • Nurgül Gelin: 4 Puan
  • Aslı Hünel: 7 Puan

Gözde Gelinin Toplam Puanı: 24

Gelin Evi 832. Bölüm İzle

Mutfaktaki hünerlerinden gelenek göreneklerine kadar her konuda kıyasıya bir mücadeleye girmeye hazır yeni evli gelinler, bu program tam size göre. Evlilik teklifleri, düğünler, altınlar, çeyizler ve daha fazlası bu eşsiz programda sizleri bekliyor. Her gün birbirinin evlerine konuk olacak beş yeni gelin, final günü 10 Çeyrek Altın’ı kazanmak için kıyasıya yarışıyor.

Aslı Hünel’in sunumuyla Gelin Evi hafta içi her gün 12.00’de Show TV’de!

Benzer İçerik: Gelin Evi Puan Durumu 5 Nisan 2022 [Yeşim]

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler