Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Gelin Evi Pazartesi 11 Nisan 2022 Puan Durumu [Nuray]

11 Nisan Pazartesi Gelin Evin de bugün Nuray hanım yarışacak. 11 – 15 Nisan 2022 haftasında ilk gün yarışan Nuray gelin kim? Gelin Evi programında Pazartesi yarışmacısı Nuray kaç puan aldı? 11 Nisan Pazartesi Gelin Evi puan durumu açıklandı mı? Aslı Hünel Gelin Evi Nuray’a kaç puan verdi? Haftanın ilk günün de yarışan Nuray gelin diğer yarışmacılardan kaç puan aldı? Gelin Evi Pazartesi puan durumu, Gelin Evi bugün puanlama, Gelin Evi Canlı Puan Durumu sizlerle.

Gelin Evi Nuray Kimdir?

Hafta içi her gün Aslı Hünel’in sunumuyla Show TV ekranlarında sevilerek izlenen Gelin Evi programında bu haftanın ilk yarışmacısı Nuray gelin izleyenler tarafından merak ediliyor. İnternet arama motorlarında ve sosyal medyada Gelin Evi Nuray kimdir? Gelin Evi Nuray nereli? Gelin Evi Nuray kaç yaşında? gibi sorularla aranmaya başlanan Nuray gelin bu haftanın ilk günün de yaptığı iddialı açıklamalar ile insanların dikkatlerini çekmeyi başardı.

İlk günde eşiyle birlikte yaşadığı tanışma hikayesiyle olay olan Gelin Evi Nuray bu hafta büyük ödülü kazanacağını ve diğer gelinlerin hiç şansı olmadığını dile getirdi. Aslı Hünel ve diğer gelinler tarafından yorumlanan Nuray bu haftanın ilk günün de nasıl bir performans sergileyecek merakla bekleniyor.

11 Nisan Pazartesi Gelin Evi Puanları

Haftanın birinci günün de programın formatı gereği çeyizinden, düğün videolarından ve sunumundan puanlanan yarışmacılar final günün de büyük ödül için kıyasıya mücadele vermeye geliyor. Yeni evli gelinlerin yarıştığı Gelin Evi programında bu haftanın birinci gün yarışmacısı olarak ekranlara gelen Nuray geline verilen puanlar izleyenler tarafından merakla bekleniyordu. İşte Nuray hanıma diğer yarışmacılar tarafından verilen puanlar;

  • Tuğçe Gelin: 5 Puan
  • Zeynep Gelin: 6 Puan
  • Duygu Gelin: 6 Puan
  • Öznur Gelin: 7 Puan
  • Aslı Hünel: 8 Puan

Nuray Gelinin Aldığı Toplam Puan: 32

Gelin Evi 835. Bölüm İzle

Mutfaktaki hünerlerinden gelenek göreneklerine kadar her konuda kıyasıya bir mücadeleye girmeye hazır yeni evli gelinler, bu program tam size göre. Evlilik teklifleri, düğünler, altınlar, çeyizler ve daha fazlası bu eşsiz programda sizleri bekliyor. Her gün birbirinin evlerine konuk olacak beş yeni gelin, final günü 10 Çeyrek Altın’ı kazanmak için kıyasıya yarışıyor.


Benzer İçerik: Gelin Evi Puan Durumu Cuma 8 Nisan 2022 [Nurgül]

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler