Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Gelin Evi Puan Durumu 18 Nisan 2022 | Pazartesi

18 Nisan Pazartesi Gelin Evin de bugün Ayşe yarışacak. 18 – 22 Nisan 2022 haftasında ilk gün yarışan Ayşe gelin kim? Gelin Evi programında Pazartesi yarışmacısı Ayşe kaç puan aldı? 18 Nisan Pazartesi Gelin Evi puan durumu açıklandı mı? Aslı Hünel Gelin Evi Ayşe’e kaç puan verdi? Haftanın ilk günün de yarışan Ayşe gelin diğer yarışmacılardan kaç puan aldı? Gelin Evi Pazartesi puan durumu, Gelin Evi bugün puanlama, Gelin Evi Canlı Puan Durumu sizlerle.

Gelin Evi Ayşe Kimdir?

Hafta içi her gün Aslı Hünel’in sunumuyla Show TV ekranlarında sevilerek izlenen Gelin Evi programında bu haftanın ilk yarışmacısı Ayşe gelin izleyenler tarafından merak ediliyor. İnternet arama motorlarında ve sosyal medyada Gelin Evi Ayşe kimdir? Gelin Evi Ayşe nereli? Gelin Evi Ayşe kaç yaşında? gibi sorularla aranmaya başlanan Ayşe gelin bu haftanın ilk günün de yaptığı iddialı açıklamalar ile insanların dikkatlerini çekmeyi başardı.

Eşinden aldığı evlenme teklifi ile olay olan Gelin Evi Ayşe bu hafta büyük ödülü kazanacağını ve diğer gelinlerin hiç şansı olmadığını dile getirdi. Aslı Hünel ve diğer gelinler tarafından yorumlanan Ayşe bu haftanın ilk günün de nasıl bir performans sergileyecek merakla bekleniyor.

18 Nisan Pazartesi Gelin Evi Puanları

Haftanın birinci günün de programın formatı gereği çeyizinden, düğün videolarından ve sunumundan puanlanan yarışmacılar final günün de büyük ödül için kıyasıya mücadele vermeye geliyor. Yeni evli gelinlerin yarıştığı Gelin Evi programında bu haftanın birinci gün yarışmacısı olarak ekranlara gelen Ayşe geline verilen puanlar izleyenler tarafından merakla bekleniyordu. İşte Ayşe hanıma diğer yarışmacılar tarafından verilen puanlar;

  • Libas Gelin: 5 Puan
  • Ezgi Gelin: 7 Puan
  • Cemile Gelin: 5 Puan
  • Filiz Gelin: 7 Puan
  • Aslı Hünel: 7 Puan

Ayşe Gelinin Aldığı Toplam Puan: 31

Gelin Evi 840. Bölüm İzle

Mutfaktaki hünerlerinden gelenek göreneklerine kadar her konuda kıyasıya bir mücadeleye girmeye hazır yeni evli gelinler, bu program tam size göre. Evlilik teklifleri, düğünler, altınlar, çeyizler ve daha fazlası bu eşsiz programda sizleri bekliyor. Her gün birbirinin evlerine konuk olacak beş yeni gelin, final günü 10 Çeyrek Altın’ı kazanmak için kıyasıya yarışıyor.


Benzer İçerik: Gelin Evi Puan Durumu 15 Nisan 2022 [Duygu] | Kim Kazandı?

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler