Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Gelin Evi Puan Durumu 25 Nisan Pazartesi

25 Nisan Pazartesi Gelin Evi Puan Durumu açıklandı mı? Aslı Hünel’in sunumuyla bugün yapılan puanlama da haftanın birinci günün de yarışan gelin kaç puan aldı? Gelin Evi 25 Nisan Pazartesi puan durumu, Gelin Evi puan durumu bugün, 25 Nisan Gelin Evi puanları, Gelin Evi pazartesi puanlama, Gelin Evi canlı puan durumu, Gelin Evi bu hafta yarışmacıları kimler? Merak edilen tüm soruların cevapları haberimizde.

Gelin Evi 25 – 29 Nisan 2022 Haftası Yarışmacıları

Gelin Evi mutfaktaki hünerlerinden gelenek göreneklerine kadar her konuda kıyasıya bir mücadeleye girmeye hazır yeni evli gelinler, bu program da bu hafta sizlerle olacak. Evlilik teklifleri, düğünler, altınlar, çeyizler ve daha fazlası bu eşsiz programda sizleri bekliyor. Her gün birbirinin evlerine konuk olacak beş yeni gelin, final günü 10 Çeyrek Altın’ı kazanmak için kıyasıya yarışacak bu hafta.

Aslı Hünel’in sunumuyla Show TV ekranların da hafta içi her gün yayınlanan Gelin Evi programında birbirinden eğlenceli sahneler bu hafta da kaldığı yerden devam edecek. Yeni evleri gelinlerin yaptıkları yorumlar verdikleri puanlar bu hafta da sizleri ekranlar karşısına kilitlemeye devam edecek. Geçen hafta Ankaralı gelinler yarışmış Ezgi gelin en yüksek puanı alarak final de çeyrek altınları kazanan gelin olmuştu.

25 Nisan Gelin Evi Puan Durumu

Gelin Evi programında bu haftanın ilk günün de yarışan gelinin kaç puan aldığı izleyenler tarafından merak ediliyor. Bugün yaptığı sunumlardan, yemeklerden, ev düzeninden ve son olarak düğün videolarından puanlanan gelin diğer yarışmacılar tarafından önce yorumlandı sonra puanlandı. Gelin Evi birinci gün yarışmacısına verilen puanlar şöyle;

  • Fadime Gelin: 7 Puan
  • Ayşe Gelin: 6 Puan
  • Seda Gelin: 5 Puan
  • Merve Gelin: 8 Puan
  • Aslı Hünel: 8 Puan

Esra Gelinin Aldığı Toplam Puan: 34

Gelin Evi 845. Bölüm İzle

İkramda yoktur üstüme, güvenirim ben zevkime, haydi buyurun Gelin Evi’me… Aslı Hünel’in sunumuyla Gelin Evi hafta içi her gün 12.00’de Show TV’de sizlerle olmaya devam ediyor.

Benzer İçerik: Gelin Evi 22 Nisan Cuma Kim Birinci Oldu?

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler