Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Gelin Evi Puan Durumu 27 Nisan 2022

27 Nisan Çarşamba Gelin Evi puan durumu program severler tarafından heyecanla bekleniyordu. Gelin Evi programında Bursalı gelinlerin yarıştığı bu hafta da bugün Fadime gelin yarıştı. Show TV ekranlarında hafta içi her gün izleyenleri ile buluşan Gelin Evi programında bugün yapılan puanlama sonuçları insanlar tarafından merak edilip sosyal medyada ve internet arama motorlarında araştırılmaya başlanmış.

Gelin Evi Puan Durumu

Gelin Evi programında bu haftanın üçüncü günün de Fadime gelin yarıştı. Gelin Evi’nin 847. bölümünde 40 yaşında, 20 yıllık evli Fadime’nin evine konuk olundu. Fadime Hanım’ın çeyizleri serilerek, düğün fotoğraflarına bakılarak, tüm detaylarıyla evi değerlendirildi. ve yorumlandı. Son olarak ise Fadime geline diğer gelinler ve puanlarını verdiler. Fadime geline program sonunda verilen puanlar şöyle;

  • Esra Gelin: 6 Puan
  • Ayşe Gelin: 5 Puan
  • Seda Gelin: 7 Puan
  • Merve Gelin: 6 Puan
  • Aslı Hünel: 8 Puan

Fadime Gelinin Aldığı Toplam Puan: 32

Gelin Evi 847. Bölüm İzle

Mutfaktaki hünerlerinden gelenek göreneklerine kadar her konuda kıyasıya bir mücadeleye girmeye hazır yeni evli gelinler, bu program tam size göre. Evlilik teklifleri, düğünler, altınlar, çeyizler ve daha fazlası bu eşsiz programda sizleri bekliyor. Her gün birbirinin evlerine konuk olacak beş yeni gelin, final günü 10 Çeyrek Altın’ı kazanmak için kıyasıya yarışıyor.

Benzer İçerik: Gelin Evi Fadime Kimdir? Nereli Ve Kaç Yaşında?

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler