Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Gelin Evi Puan Durumu Perşembe 7 Nisan 2022 [Pınar]

7 Nisan Perşembe Gelin Evi Puan sonuçları açıklandı mı? Aslı Hünel haftanın 4. gün yarışmacısı Pınar geline kaç puan verdi? Gelin Evi Pınarın menüsünde hangi yemek var? Her hafta olduğu gibi bu hafta yeni evli gelin yarışmacıları ile ekranlara gelen Show TV ekranlarının sevilerek izlenen Gelin Evi programında Pınar yarıştı. Sunumundan çeyizine kadar puanlama yapılan Gelin Evi programında bu haftanın 4. gün yarışmacısı Pınar kaç puan aldı? merak edilen tüm soruların cevaplarına yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Gelin Evi Pınar Kimdir?

Gelin Evi 4 – 8 nisan 2022 haftasının 4. günü yarışmacısı Pınar gelini puanlama öncesi sizlere tanıtacağız. İzleyenler tarafından en çok merak edilen gelinlerden biri olan Pınar yaptığı yorumlar ve verdiği puanlar ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı. Bu haftanın en iddialı isimlerinden biri olan Pınar hakkında merak edilen Gelin Evi Pınar kimdir? Gelin Evi Pınar kaç yaşında? Gelin Evi Pınar nereli? gibi soruları internet ve sosyal medyada araştıran program severler için bizde Gelin Evi Pınar hakkında bir araştırma yaptık. Yaptığımız araştırma sonucunda ulaştığımız bilgiler şöyle;

  • Pınar gelin yarışmaya İstanbul Pendik’ten katılıyor.
  • Aslen Erzincanlı olan yarışmacı 30 yaşında ve 3 yıllık evli.
  • Bankacılık yapan Pınar kendine çok güveniyor.

7 Nisan Perşembe Gelin Evi Puan Durumu

Aslı Hünel’in sunumuyla bugün ekranlara gelen Gelin Evi programın da Pınar gelin diğer yarışmacılar tarafından puanlandı. Çeyizlerinden sunumuna mutfak düzeninden düğün videolarına kadar diğer gelinler tarafından yorumlanan ve son olarak puan Pınar geline verilen puanları aşağıda listeledik.

  • Buse Nur Gelin: 7 Puan
  • Gözde Gelin: 7 Puan
  • Yeşim Gelin: 6 Puan
  • Nurgül Gelin: 6 Puan
  • Aslı Hünel: 8 Puan

Pınar Gelinin Toplam Puanı: 34

Gelin Evi 833. Bölüm İzle

Mutfaktaki hünerlerinden gelenek göreneklerine kadar her konuda kıyasıya bir mücadeleye girmeye hazır yeni evli gelinler, bu program tam size göre. Evlilik teklifleri, düğünler, altınlar, çeyizler ve daha fazlası bu eşsiz programda sizleri bekliyor. Her gün birbirinin evlerine konuk olacak beş yeni gelin, final günü 10 Çeyrek Altın’ı kazanmak için kıyasıya yarışıyor.

Aslı Hünel’in sunumuyla Gelin Evi hafta içi her gün 12.00’de Show TV’de!

Benzer İçerik: Gelin Evi 6 Nisan Çarşamba Puanları [Gözde]

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler