Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Gelinim Mutfakta Gülümser Kimdir? Nereli ve Kaç Yaşında?

Gelinim Mutfakta Gülümser Kimdir? Hafta içi her gün Kanal D ekranlarında sevilerek izlenen ve takip edilen Gelinim Mutfakta bu hafta final günün de dahil olan yeni kaynana Gülümser kaç yaşında? Kızıl saçları ile izleyenlerin dikkatini çeken değişik bir tarza sahip olan Gülümser nereli? Diskalifiye olan Nurten hanımın yerine katılan yeni kaynana Gülümser ne iş yapıyor? Gelecek hafta yeni bölümlerde karşımızda olacak Gülümser hanım hakkında detaylar yazımızda sizlerle.

Gelinim Mutfakta Son Bölüm İzle

Gelinim Mutfakta bugün yayınlanan 900. bölüm izleyenleri ekran başına kilitledi. Yeni gelin Öykü ve kaynana Gülümser hanımın da yer aldığı bu bölüm de program severler yine gelin ve kaynanaların tartışmalarına tanık oldu. Bugün yapılan puanlama da günün birincisi Miyase gelin çeyrek altını kazanırken, Gelinim Mutfakta haftanın birincisi açık ara puan farkıyla Damla gelin oldu.

Nursel Ergin’in kameralar karşısına geçerek bu haftanın elenen isimlerini gözleri yaşlı şekilde söylemesi gelin ve kaynanaları da duygulandırdı. Yeşim ve kaynanası Beyhan hanım, Miyase ve kaynanası Sevilay hanımın elendiğini söyleyen sunucu Nursel Ergin izleyenleri şoka uğrattı. Duyduklarına inanamayan Miyase ve Yeşim ise gözyaşlarını tutamadı. Miyase ve Yeşim kaynanaları ile birlikte stüdyoyu terk ederken Nursel Ergin 1 Nisan diye bağırarak bunun şaka olduğunu söyledi ve bu hafta da eleme olmayacağını dile getirdi.

Gelinim Mutfakta Gülümser Kimdir?

Yarışmaya final günün de dahil olan yeni kaynana Gülümser Topaloğlu tarzı ve yorumlarıyla insanların dikkatini çekmeyi başardı. Final günün de ilk yarışmasına çıkan Gülümser hanım ilk yaptığı puanlama da Miyaseye: 5, Yeşime: 3, Damlaya: 1 gelini öykünün tabağına ise 3 puan verdi. Zamanla alışacağı söyleyen Gülümser hanım bu yarışmaya birinci olmak için geldiklerini gelini Öyküye çok güvendiğini dile getirdi.

Gelinim Mutfakta da diskalifiye olan Nurten hanımın yerine katılan Gülümser kaynananın kim olduğu izleyenler tarafından araştırılmaya başlandı. Bizde izleyicileri tarafından araştırılan Gülümser hanım hakkında bir araştırma yaptık. Gülümser hanım hakkında ulaştığımız bilgileri haberimizde sizlerle paylaşacağız.

Gülümser Topaloğlu aslen Çanakkale Bigalıdır. İki çocuk annesi olan Gülümser hanım oğlunun biri vefat etti. 52 yaşında olan yeni kaynana Gülümser 35 yıllık evli. 1970 doğumlu olan Gülümser hanım 52 yaşındadır.

Gelinim Mutfakta 901. Bölüm Fragmanı İzle

180. Hafta eleme potasına giren Yeşim ve Miyase, 1 Nisan şakası ile elenmişlerdi. Damla, bu olayı diline dolayarak stüdyoda eğlenceli anlar yaratıyor.

Gelinim Mutfakta, yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 13.00’da Kanal D‘de!

Benzer İçerik: Gelinim Mutfakta Öykü Kimdir? İnstagram Hesabı

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler