Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Gelinim Mutfakta Kim Elendi Bugün? 29 Nisan Cuma

29 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi? Nursel Erginin sunumuyla Gelinim Mutfakta programında 25 – 29 Nisan 2022 haftasında bir gelin yarışmadan elendi. Hafta boyunca beş bilezik kazanmak için mücadele veren gelinler final günün de kaç puan aldı? Bu hafta en yüksek puanı alan gelin beş bileziği kazanırken, en düşük puanı toplayan gelin Gelinim Mutfakta programına veda etti.

Gelinim Mutfakta Kim Elendi Bu Hafta 29 Nisan

Hafta içi her gün yeni bölümleriyle Kanal D ekranlarında izleyenler ile buluşan Gelinim Mutfakta programında gelinler bugün Limonlu Kek yaptılar. Final günün de alacakları puanların ne kadar değerli olduğunu bilen gelinler özenle hazırladıkları Limonlu Kekin puanlanmasının ardından günün birincisi netlik kazandı. Daha sonra hafta boyunca alınan toplam puanlara bakıldı ve Nursel Ergin en az puanı toplayarak yarışmaya veda eden ismi izleyenler ile paylaştı. Gelinim Mutfakta da hafta boyunca gelinlerin topladıkları puanlar şöyle;

  • Miyase Gelin: 9+16+12+22+8= 65 Puan
  • Damla Gelin: 21+11+13+15+10= 70 Puan
  • Bahar Gelin: 13+13+14+12+12= 64 Puan
  • Senanur Gelin: 15+21+10+12+12= 70 Puan

Puan tablosuna bakıldığında toplam puanların birbirlerine çok yakın olduğunu görüyoruz. 60 puanla lider konumda bulunan Damla gelin olurken 52 puana sahip Bahar gelin ise son sırada yer alıyor. Bugün yapılacak puanlama Gelinim Mutfakta programından kimin ayrılacağını belirleyecek.

Gelinim Mutfakta 920. Bölüm Fragmanı İzle

Gelinim Mutfakta 920. Bölüm Fragmanı yayında! Hafta finalinde duygusal anlar yaşanıyor! Gelinler, kaynanaların verdiği kritik puanlardan sonra elenme korkusunun içine düşüyor. Gün sonu değerlendirmesinde ise, Nursel Ergin herkesi duygulandıran bir olayı izletiyor. Gelinim Mutfakta, yeni bölümleriyle hafta içi her gün saat 13.00’da Kanal D’de!

Benzer İçerik: Gelinim Mutfakta 29 Nisan Cuma Puan Durumu

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler