Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Gelinim Mutfakta Öykü Kimdir? İnstagram Hesabı

Gelinim Mutfakta Öykü Kimdir? Kanal D ekranlarının sevilen programı Gelinim Mutfakta Hasret gelinin diskalifiye olmasının ardından yerine katılan yeni gelin yarışmacı Öykü izleyenler tarafından araştırılmaya başlandı. Fiziği ve güzelliğiyle dikkat çeken Öykü kimdir? Hafta içi sevilerek izlenen Gelinim Mutfakta Öykü kaç yaşında? Gelinim Mutfakta Öykü nereli? Gelinim Mutfakta Öykü instagram hesabı ne? Gelinim Mutfakta Öykü evli mi? Gelinim Mutfakta Öykü nişanlı mı? merak edilen tüm soruların cevapları yazımızda.

Gelinim Mutfakta Öykü Kimdir?

Son zamanlar da yükselişi ile dikkatleri üzerine çeken Hasret gelin bu hafta diskalifiye olması izleyenleri şoka uğrattı. Nursel Ergin’in yaptığı açıklama da Gelinim Mutfakta kuralları gereği telefonların yasak olduğunu Nurten hanımın kaldığı odada 2. telefonun bulunması nedeni ile kuralları çiğnediği gerekçesiyle yarışmadan gelini Hasret birlikte diskalifiye edildiğini söylemişti.

Hasret ve Nurten hanımın yerine gelen Öykü-Gülümser ikilisi bugün ilk yarışmalarına çıktılar. Program boyunca efendi kişiliği ile dikkatleri üzerine çeken Öykü gelin izleyenler tarafından merak edilmeye başlandı. Bizlerde yaptığımız araştırma da Öykü gelin hakkında ulaştığımız bilgileri sizlerle paylaşacağız.

Gelinim Mutfakta programının yeni yarışmacısı Öykü Topaloğlu aslen Balıkesir Bandırmalı olup İstanbul da ikamet ediyor. 29 Yaşında olan Öykü gelin 9 yıllık evli 2 kız çocuğu var. Bankacılık mezunu olan yeni yarışmacı Öykü gelin şuan ev hanımlığı yapıyor. Oldukça iddialı biri olduğunu söyleyen Öykü bu yarışmada ne kadar başarılı olacağımı göreceksiniz diyerek diğer gelinlere göz dağı verdi.

Gelinim Mutfakta Öykü İnstagram Hesabı

31 Mart 2022 tarihin de diskalifiye olan Hasret gelinin yerine katılan yeni yarışmacı Öykü Topaloğlu’nun sosyal medya hesapları insanlar tarafından araştırılmaya başlandı. Günümüz de en çok kullanılan uygulamalarının başında gelen instagram da hesabı bulunan Öykü gelin yaptığı paylaşımlar ile insanların dikkatini çekmeyi başardı. İnsanlar instagram da onu artık Gelinim Mutfakta Öykü diye aramaya başladılar.

Öykü Topaloğlu Gelinim Mutfakta programına katılmasıyla birlikte instagram sayfasını takip eden kitlenin bir anda artış sağladığını gördü. Sosyal medyasını oldukça aktif kullanan Gelinim Mutfakta Öykü’nün şuan için hesabına erişemedik. Öykü Topaloğlu’nun resmi instagram hesabını ulaştığımızda yazımız güncellenecektir.

Gelinim Mutfakta 900. Bölüm İzle

Gelinim Mutfakta’nın 1 Nisan 2022’de yayınlanan 900. Bölümde Yeşim Öksüz-Beyhan Öksüz, Miyase Türkel-Sevilay Başar, Öykü Topaloğlu – Gülümser Topaloğlu, Damla Saçıkara – Nuray Gülap çiftleri “İki Renk Tatlı” için yarıştılar!

Kanal D’nin eğlenceli yemek programı Gelinim Mutfakta Nursel Ergin’in sunumuyla ekrana geliyor!

Yeni sürprizleriyle, eğlenceli bölümleriyle, duygu dolu dakikalarıyla ve gerilim dolu Gelinim Mutfakta hafta içi her gün sizlerle…

Benzer İçerik: Gelinim Mutfakta 1 Nisan Cuma Puanları [Kim Birinci Oldu]

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler