Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Gönül Dağı Mihriban Kimdir? Gerçek Adı Ne?

Gönül Dağı Rıfat’ın karısı Mihriban kimdir? Oyuncu kadrosu ve konusuyla ekranların sevilen dizisi Gönül Dağına bu hafta yayınlanan 60. bölümde katılan Rıfat ile evlenen Mihriban Kimdir? Mihriban karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı ne? Dizi severler tarafından her bölümü sevilerek izlenen ve takip edilen dizi de Gönül Dağı 60. bölüm de Rıfat ile evlenen Mihriban’ı araştırmaya başladı. Bizde bu yazımızda Mihriban karakterini canlandıran oyuncunun kim olduğunu sizlere tanıtacağız.

Gönül Dağı Rıfat’ın Karısı Mihriban Kimdir?

Gönül Dağı bu hafta da yayınlanan 60. bölümüyle reytinglerde zirveyi kimseye kaptırmadı. Gönül Dağı, bozkırda bir Anadolu masalını, sapsarı toprakların, yıllarca dile gelen efsanelerin, unutulmaz aşkların hikayesini anlatıyor. Küçük dünyalarında büyük hayaller yeşerten Anadolu çocuklarının, tüm engellere rağmen imkansızı başarmaya çalışan üç kuzenin yaşamından kesitleri ekranlara yansıtan Gönül Dağı yeni bölümleriyle cuma günleri her zamanki saatin de TRT1 ekranlarında olmaya devam ediyor.

Gönül Dağın da 60. bölümü izleyen dizi severle Rıfat ile evlenen Mihriban’ı merak ediyor. İnternet ve sosyal medya da en çok araştırılan oyunculardan biri olan Gönül Dağı Mihriban kimdir? Gönül Dağı Mihriban gerçek adı ne? Gönül Dağı Mihriban nereli? Gönül Dağı Mihriban kaç yaşında? sorularla araştırmaya başladı. Gönül Dağı Rıfat’ın Karısı Mihriban karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Hande Nur Tekin’dir. Güzel oyuncuyu Gönül Dağı dizisin de artık Rıfat’ın Karısı olarak izleyeceğiz.

Gönül Dağı Mihriban Gerçek Adı Ne?

Rıfat ile evlenen Mihriban dizi de annesi babası ölmüş kimsesiz amcasıyla yaşamaktadır. Kimsesiz olduğundan dolayı kimse tarafından istenmez ve amcasının esiri gibi yaşamaktadır. Rıfat’ın annesi Hacer gidip Mihriban’a bakar ve onu eve getirir Mihriban’a Rıfat’ı durumunu anlatır onu gösterir isteyip istemediğini sorar. Mihriban kabul eder ve Rıfat ile Gedeli Belediyesin de nikahları kıyılır.

İsmini imza atarken gördüğümüz Gönül Dağı Mihriban karakteriyle izleyeceğimiz güzel oyuncu Hande Nur Tekin bu diziden önce dizi ve film de oynamamıştır. Güzel oyuncu İstanbul Üniversitesi’nin tiyatro bölümünden mezun olmuştur. Henüz 22 yaşında olan Hande Nur Tekin’in daha önce herhangi bir yapımda rol almadığı, Gönül Dağı dizisinin ilk deneyimi olduğu öğrenildi.

Gönül Dağı Son Bölüm İzle

Şili’den gelen siparişleri yetiştirmeye çalışan amcaoğulları, ekibi büyütmeye karar verirler. Kasabalıların başvuruları arasından ekiplerine dahil edebilecekleri yeni insanlar ararlarken eski bir dosyanın karşılarına çıkmasıyla şoka uğrarlar. İşleri büyütme yolunda önlerine büyük bir taş koyan bu durumu çözmeye çalışan amcaoğulları nasıl bir maceraya sürükleneceklerdir?

Ramazan ve Asuman’ın sözlenmesi herkesi mutlu ederken, Hüseyin de Münir’le dünür olmanın coşkusu içindedir. Hüseyin’in nispeti karşısında iyice sinir olan Muammer de kendine makam sahibi bir dünür arayışına girer. Muammer’in bu telaşı, Kenan ve Elif ilişkisini nasıl etkileyecektir? Bunun yanında Zahide ve Sefer de Emre’yi almaya giderler. Zahide için de kolay olmayan bu gelişmeye çocukların tepkisi ne olacaktır? Öte yandan Rıfat’ın durumu her geçen gün güçleşirken Hacer bu durumla ilgili nasıl bir yol izleyecektir?

Benzer İçerik: Gönül Dağı İlhami Kimdir? Nereli Ve Gerçek Adı Ne?

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler